Догляд за шкірою обличчя: нові методи

Осінь це переломний час року. Літні ресурси майже на межі, а до того моменту, як ви зможете поповнити запас енергії і сил , Ще далеко. Ось якраз і настав той час, коли ви повинні відвідати салон за сезонними процедурами. Wday.ru ретельно вивчив новітні пропозиції.


Подвійна користь.

Для того щоб ваша шкіра була готова до зими, необхідно їй забезпечити активне живлення. А для того щоб шкіра змогла добре увібрати корисні елементи, потрібно спочатку прибрати всі омертвілі клітини епідермісу. Це ви можете зробити в клініці пластичної хірургії і косметології «Лантан», яка зможе вам надати нову технологію харчування, омолодження і очищення шкіри - «Аквадермагенез».

Завдяки цій методиці ви зможете на кілька процедур позбутися дефектів шкіри і поліпшити її стан. Це досить комфортна і швидка процедура. Яка, по суті, є лифтингом, і попутно забезпечить вашому обличчю рівний колір і наповнити вашу шкіру необхідними елементами.

Пілінг на перше

Вищезазначена процедура «Аквадермагенез» має два дуже важливі етапи. Перший з них - біопілінг.

Під впливом порошку кісточок оливи та вакууму послідовно обробляють кожну ділянку шкіри і разом з омертвілими клітинами, знімають верхній шар епідермісу. Це поліпшить мікроциркуляцію крові і поліпшить структуру шкірного рельєфу. Ніяких негативних наслідків після процедури не залишиться. Між іншим, цей етап самодостатній і його можна застосовувати окремо. Завдяки йому, кожен пацієнт має можливість впоратися з дрібними зморшками, розширеними порами, пігментними плямами, чорненькими крапочки, поліпшити колір і стан своєї шкіри.

Вітаміни на друге

Другим етапом процедури є біоомоложеніе. Під високим тиск, який добре контролюється, підшкірно вводиться мікроструі водного розчину, в якій присутні поживні і активні компоненти, такі як рослинні екстракти, мінеральні солі і вітаміни. При проникненні до дерми ущільнюється епідерміс, змінюється і оновлюється структура капілярного шару, а також підвищується вироблення колагену. Досить 4 процедури і шкіра клієнта стане більш пружною, підтягнутою і почне сяяти.

Дану процедуру можуть застосовувати пацієнти всіх підлог і віків, залежно від показань. Після того, як провели процедуру, протипоказано відвідувати солярії і приймати активний загар. Дана процедура займає близько 45 хвилин

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!