Догляд за шкірою рук

Доглядати за шкірою своїх рук будинки зовсім не важко, потрібно лише дотримуватися деяких рекомендацій.

Як доглядати за шкірою рук в домашніх умовах

1. Завжди мийте руки тільки теплою водою. Якщо ви будете мити руки холодною водою, то шкіра стане жорсткою, почне лущитися, а гаряча вода сушить шкіру, знежирює її і робить шорсткою.
2. Не забувайте вдягати рукавички, коли виконуєте роботу по дому або в городі. Речовини, які містяться в миючих засобах, сприяють видаленню жиру. Те ж саме вони роблять і з шкірою рук.
3. Мийте руки спеціальним гелем або ж спеціальним туалетним милом. У них містяться добавки, які оберігають від пересихання шкіру.
4. Після контакту з водою завжди насухо витирайте руки
5. Кожен день наносите на шкіру жирний крем.
6. Регулярно доглядайте за шкірою на ліктях. Намагайтеся їх змащувати скрабом або чистити пемзою, а після цього нанесіть жирний крем, попередньо змішавши його з лимонним соком.
7. Застосовуйте ванночки для рук. Для цього вам знадобиться 2 літри води, 2 ст.л. рослинного масла і 1 ст.л. гліцерину. Тривалість процедури 30 хвилин, 12 тижні поспіль. Повторити курс можна через 1 місяць.
8. Якщо шкіра на руках загрубіла, то рекомендуються ванни з соку квашеної капусти з молочною сироваткою. Після такої ванни змастіть шкіру живильним кремом.
9. Якщо на ваших руках з'явилися мозолі або ж тріщини, то рекомендується застосовувати крохмальні ванночки. Для цього візьміть 1 літр води і розмішайте в ній 1 ст.л. крохмалю.
10. Якщо ваші руки дуже пітніють, то застосувати сольову ванночку. Ч.л. морської солі розведіть в 1 літра теплої води. Потримайте 10 хвилин і вимийте руки в теплій воді.
11.Рекомендуется також застосування масок для рук. Ось деякі рецепти приготування масок в домашніх умовах.

• Вівсяно-медова маска: 1 ст.л. оливкового масла змішайте з 3 ст.л. вівсяної муки, 1ст.л. молока і 1 ч.л. меду. Накладіть приготовлену суміш на 1 годину на руки і надіньте рукавички.
• Олійно-жовткова, Змішайте 1 жовток з 1 ст.л. рослинного масла і 1 ч.л. меду. Втирайте в шкіру рук на 20 хвилин і змийте все добре теплою водою. Нанесіть після цього на шкіру живильний крем.
• Медово-жовткова маска. Жовток змішайте з 1 ст.л. меду і 1 ч.л. толокна. Змастіть отриманої маскою руки і надіньте рукавички. Змийте маску чорез15 хвилин і нанесіть живильний крем.
• Картопляна маска. Візьміть 2-3 картоплі і зваріть їх. Розтлумачте і змішайте з молоком. Отриману кашку нанесіть на шкіру рук і помістіть руки в масу до повного охолодження. Змийте водою і нанесіть живильний крем.

12. Робіть СПА-манікюр і масаж рук до 25 років по 2 рази на місяць, а після 25 років - 3 рази на місяць.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!