Краса без віку : Доглядаємо за руками

Ми прекрасно знаємо, що вік жінки видають руки і шия. І це твердження багато в чому вірне. Тому рукам необхідно приділяють особливий догляд , Як в домашніх умовах, так і в салонах.

принципова відмінність мають засоби по догляду за шкірою рук і обличчя. Наші руки завжди піддаються впливу ззовні, іноді навіть агресивним. Тому в косметиці для рук є такі добавки, які перешкоджають сухості, а це значить і передчасного старіння.
Косметика для рук має дві основні задачі - вона пом'якшує і живить шкіру. Професійні засоби по догляду за руками мають більш концентровані активні добавки і концентровані інгредієнти.

Базове становить таких косметичних засобів - це вода, ланолін, масла, рослинні жири, гліцерин, сік алое, вітаміни Е і А . Такі компоненти входять до складу салонної і домашньої косметики. Професійна косметика включає особливі технології та рецепти, які розробляють компанії-виробники.

За руками потрібно доглядати постійно. Це можна робити вдома, а також в салонах. В салоні ви можете отримати і комплексні підходи по догляду за руками - це ванночки, масажі, пілінги, парафінотерапія, Спа процедури. При необхідності також можна використовувати і лікувальні препарати. З тієї причини, що професійна косметика для рук і обличчя досягає глибокі шари шкіри, і надає більш виражений ефект, то такі процедури можна проробляти не частіше ніж один раз на місяць.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!