Руки людини практично завжди на виду , І для того що б вони прекрасно виглядали, треба приділяти їм час мінімум 2 рази на тиждень. такий догляд за руками повинен стати для вас звичкою.

Догляд за шкірою рук.

Проробляйте два рази в тиждень наступну процедуру: придбайте собі екстра зволожуючий крем, нанесіть на руки і помасажуйте шкіру на руках. Після цього слід нанести скраб для тіла, гарненько його розтерти і змити в теплій воді. Гель для тіла нанесіть на руки, збийте його гарненько в піну і помийте руки водою . Зараз вже можна витерти руки в рушник і нанести крем.

Догляд за нігтями на руках

Для такої процедури вам необхідно дерев'яна паличка, щіточка для нігтів, пилка, ножиці і щипчики. Спочатку треба зняти старий лак, використавши при цьому спеціальну рідину для зняття лаку. Після слід підпиляти нігті в напрямку до середини від боків і поліруємо. Якщо ж ваші нігті довгі спочатку слід їх підрізати. Потім опустимо руки в тепленьку водичку щоб шкірка розм'якшилася. після такої процедури можна акуратно видалити кутикулу. Візьмемо щіточку і почистимо нею нігті для видалення всієї пилу і залишків шкіри, при цьому покращитися кровообіг, отже нігті стануть міцнішими . Сполоснемо наші ручки в водичці, просушимо їх і нанесемо жирний крем для рук.

Щоб відбілити потемнілі нігті, рекомендуємо використовувати лайм або лимон. Розріжте плід навпіл і промассіруйте ними свої нігті протягом п'яти хвилин. Така процедура ще й зміцнить ваші нігті і пом'якшить таку небажану кутикулу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!