Коли на вулиці літо і давно вже весняна одяг змінилася на літню, актуальними стають легкі сарафани, прозорі сукні і футболочки. Але перед тим, як одягати всю цю красу, необхідно пройти косметичний догляд зони декольте.

Слабке місце
Найбільш слабким місцем є область між шиєю і грудьми через ніжності і тонкощі шкіри. Тут знаходитися мало жирових клітин, есл порівнювати з іншими ділянками нашого тіла. Ось чому прямі сонячні промені, сухе повітря і недостатнє зволоження впливають безпосередньо на область декольте, яка стає сухою, жорсткою і навіть можуть з'являтися зморшки.

Спеціальний догляд з метою зміцнення
Зараз є креми, спеціально призначені для грудей. Вони добре впливають на зону декольте. Речовини, які знаходяться в кремі, сприяють зволоженню і пружності шкіри. Використовується після виходу з душу. Якщо це не шкодить вашому здоров'ю, можна обливати груди за допомогою холодної води або притискати кубики льоду.
Крайнім заходом є притискання до шкіри шматочків лимона. Через 10 хвилин кислота плода сприяє звуженню пор і поліпшенню структури .

очищення шкіри
Якщо ми говоримо про зиму, то зона декольте постійно перебувати під одягом в цей сезон року. А навіть коли ви багато разів будете приймати ванну, від забруднень декольте не уникнути. Для початку потрібно нанести крем-пілінг, який сприяє усуненню відмерлих клітин і очищає пори. Використовуючи м'яку щітку спеціально для особи, ви зможете видалити шорсткості. Після того рекомендується скористатися маскою, яка складається з цілющої глини і чистить шкіру, також протистоїть запальним процесам. І, звичайно ж, маска буде корисною для чутливої шкіри цієї частини тіла.

Процедури на кожен день
Жінки щодня доглядають за обличчям, але не потрібно зупинятися лише на цьому. Не забувайте про зону декольте. Обов'язково раз на тиждень після душу потрібно використовувати крем для грудей. Робіть зігріваючий компрес з допомогою махрового рушника, потім через 15 хвилин змийте холодною водою.

Речовини для пружності
поживне масло сприяє тому, що шкіра стає еластичною і ніжніше. Використовувати його потрібно після душу або ванни за допомогою рухами. Це дарує чудове відчуття свіжості і забезпечує харчування. Час від часу рекомендується користуватися засобами з косметичних ампул для особи.

Масаж зони декольте
Косметичні речовини наносять на шкіру зони декольте за допомогою м'яких масажних рухів. Потрібно легко масажувати пальцями в напрямку внизу вгору зигзагами, а потім починати розгладжувати.
Якщо ви обіцяєте дотримуватися цих правил, у вас буде приваблива, еластична і ніжна шкіра.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних процедур молодості і краси!