доглянуті губки завжди були об'єктом обговорення, особливо з боку чоловічого населення. І якщо погортати художні альбоми різних часів, ми зауважимо, що саме губам надавали особливого значення - то вони червоні і пухкі, то вони як би розчиняються на обличчі, а то малювалися чітким контуром у формі бантика . Часом мода буває настільки вигадливою, що «доводиться» ховати рожеві губки під шаром синьою помади. І як би не хотілося бути ультрамодного, пам'ятайте, що найбільш привабливими, губи можуть бути тільки природних кольорів і відтінків.

А що б ці губки були ще й бажаними, слід трохи попрацювати. Догляд за цією частиною особи досить простий і не вимагає «жертв» і дорогих процедур. В основі повсякденного догляду лежить відлущування і зволоження / харчування.

Відлущування. Оскільки шкіра губ дуже ніжна і чутлива, її потрібно постійно оновлювати за допомогою м'яких пілінгів, які розроблені спеціально для шкіри губ. Альтернативою може служити звичайна зубна щітка, яка додатково оснащена очищувачем для мови - саме ця сторона впоратися зі «шкурками» на губах. Періодично корисно робити маски для губ. Як маски можуть бути рослинні масла, мед або готовий косметичний продукт. також підійде звичайний бальзам для губ, який потрібно нанести більш товстим шаром легкими масажними рухами.

Зволоження / харчування. Після отшелушивающих процедур, обов'язково наносите спеціальний бальзам для губ, який враховує всі потреби шкіри губок. Бальзам може бути поживним - більш щільний, міститься, як правило, в баночці; може бути зволожуючим - прозоріший, іноді гелеобразний. Зберігатися, як правило, в тюбику. Третій варіант - захисний стик. Особливо злободенне, в літній час.

Тепер, доглянуті губки готові до макіяжу. На зволожену шкіру губ наносимо пігмент - помаду або блиск. Помаду краще наносити пензликом або пальцем, точковими рухами. Після цього, для тривалого збереження кольору, промокніть серветкою і повторно нанесіть помаду. зафіксувати результат можна пудрою, блиском або спеціальним фінішем . Що стосується блиску для губ - унікальне сучасне винахід, яке здатне значно розширити колірну гамму помад, надати їм шик. Як правило блиски наносяться пензликом або фетровим наконечником. Якісний блиск має приємний аромат, легко і рівномірно лягати на губи, не липне і не пересушує губи, не розтікається.

перевагою сучасних помад і блисків , Є те, що багато хто з них містять доглядають і захисні компоненти, тому хорошу помаду можна наносити і без бальзаму. Те ж стосується і блиску.
«Наносити або« не завдавати »- мова йде про контурному олівці. У моді природність і натуральність, яку олівець фальшивить. І все ж, якщо ви покриваєте губи яскравими щільними помадами, олівець просто необхідний.

Техніка нанесення така: поставте пташку в середині контуру верхньої губи. Тепер від зовнішніх країв ведемо «крила» до центру, поєднуючи їх з пташкою. Нижню губу підводимо - від зовнішніх країв ведемо до центру. Далі контур розтушовуємо пензликом і наносимо помаду. Для закріплення результату - дивись вище.
Ось вони акуратні красиві губки, які хочеться поцілувати, знову і знову.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!