Ще вісімдесят років тому вчені відкрили корисну дію ультразвуку. Спочатку ультразвуковими хвилями користувалися тільки медики, а зараз це невід'ємна частина косметології. Ультразвук скоротив час роботи косметолога, замінивши його процедури. Цей процес чудово освіжає і омолоджує шкіру нашого особи.

Застосування апаратної чищення особи.

При використанні ультразвуку немає необхідності в розпарюванні особи, чищення, ручному чищенні, пілінг, ліфтинг, живлення, зволоження. Його застосовують на обличчі, шиї, спині, руках. ультразвукові хвилі дбайливо знімають верхній, ороговілий шар шкіри. Після процедури поліпшується колір обличчя, звужуються пори. Якщо у вас жирна, проблемна шкіра - це вихід із ситуації.
Апаратна чистка прекрасно справляється з такими проблемами як підвищений саловиділення, тьмяна шкіра на обличчі, акне. Таку процедуру проводять і для догляду за шиєю (в цьому місці шкіра особливо вразлива), спиною (володіє великою площею покриву для ручного чищення).

Проведення процедури ультразвукової чистки обличчя.

При звичайних косметологічних умовах роблять розпарювання шкіри обличчя за допомогою пари. А при застосуванні ультразвуку в розпарюванні немає необхідності. Шкіру змочують мінеральною водою, наноситься гель для проведення ультразвукових хвиль. Далі за допомогою лопатки проводять чистку уздовж основних ліній масажу. Таким чином, відшаровуються омертвілі шматочки шкіри, непотрібне сальне освіту, одним словом все непотрібне, що знаходиться у нас на обличчі і в порах.
Ультразвукова процедура займає не більше півгодини. Даний вид процедури не завдає болю, не залишає шрамів, відразу ж можна виходити на вулицю і продовжувати своє життя в колишньому темпі.
При механічній чищенні або середньому пілінг залишаються сліди на шкірі, але після ультразвуку це виключено. Іноді шкіра стає рожевою, але це практично не помітно і з часом проходить.
Ефект після очищення пацієнти помічають одразу. Шкіра відразу ж стає свіжою, пружною, бархатистою, пори практично непомітні. Протягом тижня результати чистки не пропадають, після процедуру краще повторити для закріплення результатів. А взагалі таку процедуру проводять раз на місяць. До кожного клієнта у косметолога свій підхід, кожен випадок, як правило, індивідуальний. У кожної людини шкіра є особливою.
ультразвукову чистку можна робити в будь-якому віці і з будь-яким типом шкіри. Найбільш помітним буде ефект при жирній, проблемній, ороговілої шкірі.

Протипоказання ультразвукової чистки обличчя.

Протипоказання прісудствіем, як і при будь-якому Медичне втручання. Якщо людина має ракове захворювання, серцево-судинні проблеми, неврологія, гостре захворювання шкіри, то ультрозвук робити не можна. Якщо на шкірі є гнійники, то спочатку їх необхідно перелічити. Після хірургічного втручання також має пройти певний час відновлення організама.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!