Протягом довгих років в медичній практиці широко використовується ультразвук . Це можна пояснити тим, що ультразвукові процедури є практично безпечними і не викликають дискомфортних відчуттів. Про використання ультразвуку в медицині знає практично кожен, але про його застосуй в косметології знають одиниці.

Використання ультразвукових процедур в косметології може творити справжні чудеса, оскільки з його допомогою можна повернути молодість і впевненість в собі , А також гарний настрій. Унікальність ультразвукової терапії полягає в тому, що за допомогою ультразвукових хвиль можна розірвати зв'язки між неправильно функціонують клітинами, що призводить до повного очищення шкіри від мертвих клітин. Крім того, за допомогою ультразвукових хвиль можна транспортувати косметичні засоби в глибокі кулі шкіри, посилюючи вплив на неї.

Для чого використовують ультразвукові процедури ?
Ультразвукова терапія, як правило, проходить в три етапи:
1. Пиллинг. За допомогою ультразвукових хвиль можна зробити м'яке очищення обличчя від ороговілих клітин. Під час такої процедури не виникає побічних ефектів, а також глибоко очищаються пори. Багато фахівців стверджують, що ультразвуковий пілінг здатний підвищувати тонус шкіри обличчя.
2. Фонофорез. За допомогою ультразвукового фонофорез можна збільшити глибину проникнення лікарських препаратів в шкіру , Посилюючи, при цьому, їх дія.
3. Масаж. За допомогою ультравібромассажа можна підтягнути шкіру, привести м'язи в тонус, тобто зробити ультразвукової ліфтинг.
Не варто забувати, що застосування ультразвукових маніпуляцій є більш безпечним способом підтяжки обличчя, ніж хірургічне втручання.

ультразвукова процедура
Коли Ви відвідуєте салон краси, для Вас має значення не тільки результативність процедури, але і відчувають відчуття. Відчуття, які відчувають під час ультразвукових процедур настільки приємні, що вони користуються великою популярністю серед клієнтів, особливо процедура ультразвукового пілінгу, так як вона завжди супроводжується зрошенням шкіри. Перш ніж приступити до процедури, необхідно повністю видалити макіяж, після цього на шкіру наноситься спеціальний тонік (ароматна рідина, приємно зволожуюча шкіру обличчя, шиї та зони декольте). Після нанесення тоніка шкіру обробляють ультразвуковими хвилями і знову розбризкують на неї тонік. Ці маніпуляції повторюють три рази. Після того як шкіру повністю очистили від ороговілих клітин на неї наносять спеціальне живильний засіб, за допомогою якого кожна клітина епідерми отримує необхідні поживні речовини.

Ультравібромассаж - унікальна процедура з ліфтінговим ефектом, під час якої використовують спеціальний гель. Вплив на шкіру проводиться на різній глибині за рахунок зміни потужності ультразвукових хвиль. Під час самої процедури у клієнтів виникають приємні відчуття легкого постукування по шкірі, яке може посилюватися при збільшенні ступеня впливу на шкіру. Під час такого масажу підвищується м'язовий тонус, і стимулюються нервові закінчення.
Ультразвуковий пілінг можна вважати ідеальним варіантом, якщо у Вас легко травмуються шкіра з дрібними зморшками, яка вимагає глибокого очищення .
Як відомо, не буває ідеальних методик або коштів, у кожного є свої протипоказання:
 шкірні захворювання;
 онкологічні захворювання;
 порушення роботи серцево-судинної системи;
 параліч лицьового нерва;
 невралгія;
 післяопераційний період.

У чому полягає унікальність ультразвукових процедур ?
Процедури, в яких використовується ультразвукові хвилі можна застосовувати при роботі з практично будь-яким типом шкіри. Але в разі, якщо у Вас дуже жирна шкіра, на якій дуже багато чорних крапок, повністю заповнених надлишками масел, що виробляються сальними залозами, а також в разі прояву на обличчі яскраво вираженою судинної сітки, практично всі фахівці не рекомендують вдаватися до ультразвуковим процедурам. У таких випадках необхідно, перш за все, повністю звільнити пори від виділень сальних залоз і тільки після цього проводити процедуру ультразвукового пілінгу.

Ульразвукового пілінг можна вважати ідеальним засобом для очищення шкіри сухого і змішаного типу, оскільки така шкіра є дуже чутливою для використання механічних або хімічних засобів очищення . Слід зазначити, що ультразвуковий фонофорез - це ідеальний засіб для експрес-догляду за шкірою, яке можна використовувати перед любимо важливою подією.

Ультразвукові процедури є доступними для більшості клієнток. Також слід зазначити, що всього за два або три сеанси такої терапії можна домогтися максимального ефекту, саме це останнє гідність ультразвукових процедур привернуло представників сильної статі в салони краси.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями, в тому числі апарат ультразвуку, за доступною ціною!