Уроки макіяжу для зелених очей

Дуже рідко в природі зустрічаються зелені очі. Урок макіяжу для зелених очей дозволить вам ще більше підкреслити вашу красу, рідкість і унікальність. Пам'ятайте такий фільм «Великий переполох в маленькому Китаї» ??? За сюжетом фільму, китайський маг для свого безсмертя повинен був постійно одружитися на дівчині із зеленими очима. Що може бути красивіше котячих зелених очей? Треба тільки навчитися підкреслювати їх глибину - а це не так вже й просто. Дуже багато є відтінків зелених очей - це зеленувато-коричневі, трав'янисто-зелені, зелено-блакитні. Макіяж для зеленооких досить складна і копітка заняття.

Отже, приступаємо. Для зеленого кольору очей чудово підходитимуть рожеві, помаранчеві, теракотові тони. Любителькам темного кольору чудово підходять темно-коричневі, темно-лілові і бронзові відтінки. Не рекомендується використовувати синьо-блакитну палітру відтінків. Обережно потрібно також звертатися з яскраво-зеленою підводкою . Зупинити свій вибір на темно-коричневому, темно-зеленому або сіро-чорному відтінку. Для зорового збільшення очей рекомендується використовувати золотистий або білий олівець. Негарно виглядає також поєднання рожевої помади і яскраво-зелених тіней, якщо звичайно вам не хочеться бути схожим клоуном. Е варто також використовувати зелені тіні на всю повіку , Тому що цим ви зведете нанівець чарівність своїх очей.

Для ефективного денного макіяжу, в якості основи необхідно підбирати світлі тони - слівочно0белий, світло-коричневий, персиковий. З ними чудово поєднуються більш насичені, темні тони - терракот, яскраво-рожевий, темно-коричневий . Спочатку слід нанести на все віко основу, починаючи з нижньої складки і до брови, а так більше яскраві тони. Після ретельно розтушувати. Вибираючи стиль макіяжу потрібно брати до уваги форму особи, розріз очей і одяг. Денний макіяж повинен виглядати легко і напівпрозорої. У палітрі перехідних тіней для зелених очей ніяких обмежень не існує.

Для того щоб створити ілюзію легкості та невимушеності , Рекомендують використовувати вершкові, опалові, золотисто-білі та біло-бузкові тони. Смарагдовий відтінок ви можете додати очам за допомогою теракотових тіней. Ідеально виглядає макіяж в золотистої гамі.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!