Ще з давніх віків цінувалися жінки з пишними формами і гарними грудьми , Не оминуло це стороною і наш час. Маси людей жіночої статі прагнуть до краси, проте "краса вимагає жертв", бо більшість безпечних методик не приносять користі в досягненні мети краси і досконалості своїх грудей.

нееефектівность
Заняття в тренажерному залі досить неефективна методика. При занятті спортом можна виправити поставу, а в слідстві підкреслити груди, але ніяк не збільшити її. Тілесна близькість, на жаль, теж не веде до збільшення особливостей жіночої краси, хіба що вселить думка, що не це головне (і десь це правда!). А тому слід визнати, що єдина ефективна методика - це хірургічне втручання, однак і тут варто задуматися в правильності цього твердження.

Пересаджування власних жирових клітин в область грудей не завжди дієво, як збільшення форм, так як відсоток клітин не великий, а тому рекомендується дану процедуру поєднувати з іншими, а не брати її, як основну.

Останнім часом в моду увійшло застосування рідкого силікону для збільшення грудей. Виникнувши вперше, силікон сполохав всіх - метод обіцяв бути доступним, ефективним і результативним , Однак гель, як виявилося, не приживається в грудях. Силікон, вступаючи у взаємодію з тканинами грудей дає запалення і нагноєння, що надалі веде до ускладнень і видалення не тільки самого силікону, але і грудей. Іноді силікон зовсім розходився грудками по тілу і видалити його було неможливо. Зараз косметологічні клініки відмовилися від даного методу, на увазі його нерезультативності.

ефективно
Так що, як висновок, єдиним дієвим способом стало збільшення грудей за допомогою імплантів, який надає потрібну форму грудей, збільшує її і є абсолютно безпечним, виключаючи можливість розтікання силікону по тілу. Один з помітних мінусів даної процедури - довгий реабілітаційний період.

Звичайно, існують і інші методи збільшення грудей, засновані на шаленому бажанні жінок виглядати красивими, їх довірливості і часто наївності. Однак, швидше за все ефективність таких процедур заснована на самонавіюванні або інших обставин - наприклад схуднення або навпаки, збільшення ваги.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічну кушетку для проведення процедур різного характеру, за доступною ціною!