Витонченість і вишуканість образу надають саме губи, які повинні бути не тільки злегка похилому, але і красивими, чуттєвими, щоб викликати захоплення. І в разі, якщо природа забула нагородити таким чимало важливим фактором, варто звернутися до сучасних способів збільшення губ .

Сьогодні професіонали можуть зробити неможливе можливим, доповнити образ будь-якої деталлю, в даному випадку - ніжними губами, надаючи широкий спектр послуг. Їх дуже багато - нешкідливі, доступні за ціною, що не вимагають глибокого втручання. Пластична хірургія не обійшла стороною цю чудову процедуру, однак перш ніж вирішуватися на неї, краще пройти медогляд і проконсультуватися у досвідченого лікаря.

Так чи інакше, пластична хірургія для увеличени губ передбачає корекцію форми, видалення асиметрії, моделювання контурів - створення ідеальних вигинів. На даний період існує два види пластики губ.

Впровадження імплантантів - це чужорідне тіло, яке встановлюють в розрізі на внутрішній поверхні губ (слизової), і варто зауважити, що шрам залишається мінімальний, що нагадує маленьку ниточку. Імплантанти можуть бути рідкими, твердими і гелеобразную, підбирається за допомогою фахівця.
Існує і другий спооб - "перешіваніем" власної тканини. Робиться даний метод просто, в разі, якщо обсяг збільшувати бажання немає, але підкоригувати форму і розмір потрібно. Робиться тонкий надріз по краю пигментированной частини губ , Вирізається зайва непігментованими тканину, фахівець зшиває краю і губи збільшуються за допомогою легкого "вивертання" назовні. Шрам залишається, але по контуру губ і практично непомітний.

Позитивні і негативні якості пластичної хірургії
Збільшені губи - це довгостроковий результат, вільний вибір розміру губ, легкість і швидкість самої операції, а також тих, що легко під час реабілітаційного періоду.
Проте збільшені губи - це хірургічне втручання, а значить некорисно як таке для органзіма, це регулярні візити до хірурга (раз в 4-6 місяців), можливість відторгнення імплантанта. Це загальний наркоз і незворотність в разі лікарської помилки, і, нарешті, це висока вартість.
До того ж існують деякі протипоказання.

Протипоказання
Заборонено лягати під ніж хірурга в разі серцево-судинних захворювань і захворювань крові, щитовидної залози, шкіри, при температурі і інфекційних забоеваній, а також при непереносимості наркозу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічний апарат за доступною ціною!