Увлажнение кожи, мифы и правда о ее обезвоживании На дві третини наша шкіра складається з води. Якщо ми відчуваємо дискомфорт на шкірі, це свідчить про необхідність зволоження шкіри. Це одна з найголовніших процедур в питанні догляду за шкірою. Всі жінки знають про необхідність зволоження шкіри, але мало хто правильно розуміють, що ж має на увазі собою зволоження шкіри, як правильно це робити. Так що ж необхідно робити для збереження шкіри здорової, а чого робити абсолютно не варто.

МІФ: зволожуючі засоби МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ ВЗИМКУ
Це помилка. Наша шкіра потребує зволоження і взимку і влітку, і взагалі цілий рік. А взимку вона вимагає особливого догляду. Саме взимку найбільше шкіра подається впливу таких явищ, як мороз, вітер, а в приміщенні позначається негативний вплив опалення і відбувається пересушування шкіри. Так що взимку необхідно звертати ще більше уваги на догляд за шкірою. При виборі косметичних зволожуючих засобів необхідно особливу увагу звернути на склад останніх, а саме наявність гіалуронової кислоти і тих компонентів, які сприяють відновленню гідроліпідної плівки.

ПРАВДА: зневоднена шкіра «БОЇТЬСЯ» МИЛА І СПИРТУ
Звичайно ж, регулярне використання препаратів, що містять в своєму складі спирт і користування милом не принесе позитивного ефекту ніякої шкірі, і навіть людям з жирним типом шкіри. Якщо ж шкіра суха, використання таких коштів погіршить стан шкіри. Для збезводненої шкірі необхідні особливі увагу і догляд.
Починати необхідно з правил очищення шкіри. Прибираємо всі засоби, які містять спирт, знежирюють шкіру. Необхідно вибирати такі засоби, при використанні яких немає необхідності в подальшому змивати їх водою. Звернути увагу на кислотність, яка повинна бути нейтральною, і в той же час зволожувати. Таким чином, на початку дня і ввечері необхідно застосовувати косметичне молочко, а завершувати процес очищення тоніком.

МІФ: шкіра ТІЛА НЕ МОЖЕ БУТИ зневодненого
Згадайте лущення, подразнення на шкірі, а відчуття печіння. Це не що інше, як результат втрати вологи в зв'язку з порушенням водно-ліпідного балансу шкіри. Вирішити цю проблему можливо, застосовуючи препарати з незамінними жирними кислотами (як зовні, так і внутрішньо) - риб'ячий жир, масло жожоба. І обов'язково необхідно пам'ятати про зволоження шкіри. Для цих цілей необхідні кошти, у складі яких є гліцерин і масло каріте, які запобігають сухість шкіри. вазелін і сквален, утримують вологу. Крім того, пантенол і бісаболол, використовуючи які дуже швидко зникає відчуття стягнутості і дискомфорту. Не забувайте про користь дитячого масла, але його потрібно наносити на зволожену шкіру, воно ефективно утримує вологу.

МІФ: щоб уникнути обезводнення, ДОСИТЬ ПИТИ БАГАТО РІДИНИ
Звичайно ж, важливість води незаперечна. Необхідно вживати негазовану воду не тільки для збереження краси і здоров'я шкіри, але і для забезпечення роботи всього організму. Але все в природі і організмі людини закономірно. Звичайно ж, в першу чергу необхідну воду отримують життєво важливі органи і системи, і лише потім воду отримує шкіра. Внаслідок цього можна зробити висновок, що шкіра потребує додаткових методах зволоження, для збереження її здоров'я, а так же красивого зовнішнього вигляду.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!