Останнім часом з'явилося нове обладнання , Яке дозволяє зробити удосконалення колишніх методів епіляції . Нові апарати роблять таку процедуру поле комфортної і приємніше, пом'якшують больові відчуття, ризик виникнення рубців, практично зводиться до нуля і залежно від типу волосся, підбирається найоптимальніший режим.

Ми роздивились методи епіляція , І зараз можемо підвести підсумок позитивних і негативних сторін електроепіляції в цілому.

Переваги.
вартість процедури електроепіляції значно нижче фотоепіляції та лазерної епіляції ; її можна застосовувати для будь-якого типу шкіри і будь-якого кольору волосся; назавжди позбутися від непотрібних волосся; Чи не відзначається врослі волосся.

Недоліки.
На жаль, ризик занесення інфекції, бо порушується цілісність шкіри, але при використанні одноразових електродів і рукавичок, такий ризик фахівці зводять до нуля; можливі ускладнення у вигляді фолікулів, рубців, гіперпігментації, але правильний догляд за шкірою після процедури дозволяє позбутися від небажаних наслідків. Потрібно уважно прислухатися до всіх рекомендацій фахівця, який може порадити вам, використовувати кошти, які заспокоюють шкіру і знімають її роздратування.

Недоліки та переваги ми вже розглянули, але існує ще один факт - це протипоказання. Процедура електроепіляції протипоказана людям, які страждають на цукровий діабет, нервово-психічні розлади, астмою, злоякісними шкірними новоутвореннями, захворюваннями серця, тяжкою формою гіпертонії, келоїдних хворобою, інфекційними захворюваннями. також електроепіляція протипоказана в дні вагітності, під час менструації і при наявності внутрішньоматкової спіралі.
Дивлячись на те, що процедура супроводжується болючим відчуттям, рекомендується після неї спеціальний хід для уникнення інфікування, а мули, що застосовуються під час процедури повинні відповідати нормам.

Розрізняють три види голок.

Людям зі здоровою шкірою і тим, хто добре переносить лікування електролізом, рекомендується застосування голок з медичного сплаву.

Людям, які дуже чутливі до неприємних відчуттів і мають низький больовий поріг, рекомендуються ізольовані голки. Дані голки покриті медичної ізоляцією товщиною до одного мікрона.

- Людям, які страждають алергією, мають підвищену чутливість і погано переносять голки медичного сплаву, рекомендуються застосування золотих голок. Такі голки покриті 24-х каратним золотом без вмісту нікелю.

На світовому ринку перше місце займає фірма «Ballet». Ці голки найчастіше використовують фахівці при процедурі електроепіляції.
для досягнення ідеального результату процедури електроепіляції, тривалість сеансів залежить від багатьох факторів. Основним з них є щільність і грубість волосся, і не менш важливо, область їх зростання. Не потрібно забувати про те, що видаляючи одні волосяні цибулини, з сусідніх - волосся продовжують рости. Тому, таку процедуру проводять в декілька етапів. Для того щоб повністю видалити небажані волоски потрібно 10-15 процедур, які в свою чергу, включають в себе кілька курсів . Чим частіше ви будете відвідувати кабінет електроепіляції, тим швидше ви побачите результат. Нагородою за ваше терпіння і витрачений час буде ідеально гладка шкіра без волосся, які не один раз псували вам настрій. Це варто того!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!