В процесі дарсонвалізації відбувається зміна фізико-хімічного процесу в тканинах, в результаті чого відбувається поліпшення діяльності ЦНС, трофіки тканин, кровообігу, обмінних процесів, відзначається підвищення фагоцідной активності лейкоцитів.
У відповідь на вплив високочастотного струму відбувається реакція сегментарного або локального характеру . Короткочасний спазм судин змінюється розширенням просвіту судин, знижується венозний застій, поліпшується тканинної кровотік, циркуляція лімфи і крові, підвищується вміст кисню в шкірі. бактерицидну дію дає тихий розряд .
Відбувається пригнічення чутливості нервових периферичних рецепторів , Що викликає блокаду нервових імпульсів в ЦНС. Також відзначають зниження активності сальних і потових залоз. Після процедури, приблизно через 1 годину, виявляють гіперемію, лейкоцитарну інфільтрацію з відтоком дерми, яка вже через добу зникне.
Місцеву дарсонвалізацію зазвичай застосовують при невриті слухового нерва, невралгії, міалгії, шкірній сверблячці, при головних болях, вагінізмі, геморої, варикозі, не загоюються виразках і ранах, при обмороження 1 і 2 ступенів, для позбавлення від вугрів і як омолодження.
Проводячи процедуру загальної дарсонвалізації, пацієнта поміщають в клітку Дарсонваля в лежачому або в сидячому положенні. Завдяки цій процедурі нормалізується тонус судин мозку, знижується артеріальний тиск, сповільнюється процес згортання крові, усувають стомлюваність т головні болі, відзначається поліпшення сну, діяльність ЦНС, підвищується працездатність, кровообіг вен, артерій і капілярів. Апарат сприяє зняттю спазмів судин, підвищує імунітет.
Загальну дарсонвалізацію застосовують при гіпертонії 1-2 ступенів, при хворобах обміну речовин, при поганому сні, і неврастенії.
Протипоказання щодо застосування методу дарсонвалізації - кровотечі, індивідуальна непереносимість, лихоманка, серцево-судинна недостатність. Не рекомендується перед процедурою використовувати спиртові лосьйони, щоб уникнути ймовірності спалаху.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!