Вакуумний пилосос »

Зрозуміло, що якщо її порівняти з ручною чисткою, то вам вона здасться легким масажем, хоча методика проведення вакуумного чищення аналогічна ручної, а це значить, що і їх наслідки однакові. Різниця хіба що тільки в тому, що косметолог не працює пальцями , А використовує для чищення спеціальну трубочку, всередині якої область зниженого тиску, завдяки чому ризик потрапляння інфекції знижується, а пори менше травмуються. Така технологія просто висмоктує сальні пробки з пір, але багато фахівців упевнені в тому, що вакуумна чистка не може повністю очистити пори від вугрів. Але, з іншого боку, завдяки такій трубочці можна легко видалити сальні пробки в тих місцях, які недоступні для ручного чищення. Саме тому багато косметологи вважають за краще поєднувати ручний метод з вакуумним. Вакуум застосовують тільки в тому випадку, якщо в порах невелика забрудненість, і мала кількість прищиків. Треба відзначити, що вакуум чудово справляється з «чорними точками», більш того, абсолютно безболісно.

Про «кіслофруктах»

Щодо нової вважається методика хімічної чистки обличчя за допомогою фруктових кислот. Не потрібно думати, що вас там намажуть полуничкою, а ось маскою на основі підвищеного вмісту гліколевої кислоти - ще б пак. Така маска допомагає відкрити пори, ніж замінює парову ванночку. Після цього, на обличчя накладають склад з більш високим вмістом кислоти, який сприяє гарному розігріву шкіри, розм'якшує її і трошки навіть розчиняє жирові стрижні. В завершення такої процедури накладають заспокійливу маску з ефектом стягування пор .

«ПЛЮСИ» Такий метод очищення шкіри визнаний самим не травматичним. Відновлювальний період - мінімальний, а тому як фруктова кислота стимулює активне оновлення клітин, то шкіра після такої чистки приймає дуже свіжий вигляд.
«МІНУСИ ». Всі вугри за допомогою фруктових кислот видалити не можна, так що не потрібно дивуватися, якщо багато прищики ви виявите на своїх місцях, хоча вони і стануть менш помітними. Потрібно пам'ятати, що якщо шкіра дуже чутлива, тио може з'явитися подразнення. А так процедура практично безпечна і сприятлива. Якщо таке поняття як «вугрі» вам незнайоме, про прищиках ви можете згадати лише кілька разів на рік, то такий метод придумали саме для вас. Решта нехай терплять ложечки і вакуум.

іонів НОВИЧОК

Практично невідомий у нас метод очищення - дезінкрустація, або ж іонізація шкіри по лосьйону або масці, залежно від стану шкіри. На уражену частину шкіри наносять особливий препарат, в якому містяться ранозагоювальні, протизапальні та інші компоненти. Їх дії посилюються під впливом гальванічного струму, в процесі чого розріджується вміст пір і витягується.

«ПЛЮС». Безболісність і нетравматичность. Але, для досягнення бажаного результату, процедуру необхідно кілька разів повторювати, а таке задоволення - не з дешевих.
«МІНУС». Дорога процедура, а висновок і так є очевидним - чим менше страждає ваша шкіра, тим тонше стає ваш кишеню. З цього випливає, що вибираючи чистку шкіри, не забувайте орієнтуватися і на прейскурант.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!