Вічна молодість це настільки привабливу звучання, як і блаженство в раю. Цим питанням вже не перший рік займається багатомільйонна індустрія, і в деяких випадках, для того щоб прибрати кілька зморшок, люди готові віддати не малу суму грошей . Всі цивілізації, судячи за збереженими записами, намагалися тим чи іншим шляхом втілити в життя мрію про вічну молодість. Про це свідчать записи Аюрведою, єгипетські і грецькі манускрипти.

Насправді ж, продовжити свою молодість не дуже й складно.

Раціон: для нашого організму погано і переїдання, і недоїдання. Якщо ми недоїдаємо, то нашому організму не вистачатиме енергії для відновлення і самоомоложенія. У той час як переїдання призводить до того, що організм витрачає багато енергії на травлення. В результаті організм урізує час для відновлення. Оптимальний раціон харчування повинен:

- Чи не містити консервів і напівфабрикатів, тому як в них міститься багато консервантів і майже відсутні вітаміни і антиоксиданти , Які необхідні нашому організму для уповільнення процесу старіння.

- На одну половину раціон повинен складатися приготованих продуктів, а на іншу - з сирих.


жири .
Якщо ви ганяєтеся за тонкою талією, то вам не потрібно відмовлятися від будь-якого виду жиру і містять жири . Швидше за все, ви вже чули про користь Омега3 жирів, які містяться в жирних сортах риби і рослинних оліях. Існує така думка, що для того щоб можна було підтримати рівень колагену в шкірі, який відповідає за пружність шкіри, періодично необхідно споживати желеподібні продукти, такі як холодець, фруктові желе і т.д.

Спорт.
Дуже важливо підтримувати своє тіло в нормальній фізичній формі. Говорити про те, що для цього потрібно робити ми не будемо - про це і так багато пишуть. Але про мімічної гімнастики ми все-таки трохи поговоримо, тому, як з її допомогою ми зможемо надовше зберегти пружну, красиву і гладку шкіру. Для її виконання від вас не потрібно багато часу, або будь-яких фізично навантажень. Такі вправи ви можете легко робити, гладячи білизна, прибираючи квартиру, приймаючи душ.
Сьогодні існує досить багато комплексів мімічних вправ, але ми згадаємо тільки найпоширеніші:

Зморщився з усією силою . У такому положенні затримаєтеся на кілька секунд, після чого добре розслабтеся.
• Сильно надійти щоки і затримайтеся в цьому положенні кілька секунд. Після цього втягніть їх на такий же час.
• Спробуйте дотягнутися до носа нижньою губою. Може бути, що у вас це не вийде, але сама спроба - чудова профілактика другого підборіддя.
• Проспівайте всі голосні літери, при цьому активно артикулює.
• Закрийте очі і піднімайте брови 10-15 рази.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!