У кожної жінки, в житті з'являються такі моменти, коли вона кардинально хоче поміняти свою зовнішність, або як мінімум, хоч що-небудь. Найоптимальнішим варіантом є - змінити зачіску або колишній колір волосся.

Види фарб для волосся

Перш за все, ви повинні зрозуміти, чому ви хочете це зробити, бо від цього буде залежати вибір засобу для фарбування волосся: поміняти натуральний колір волосся - зробити його більш темним, або освітлити; прибрати сивину, виділити окремі пасма, зробити більш насиченим свій власний колір волосся, освіжити вже пофарбований волосся.

Після цього, ви повинні зробити вибір фарби, виходячи з трьох основних груп:

• Барвник засіб для волосся першого рівня - підфарбовувати засіб.
• Барвник засіб для волосся другого рівня - напівстійкого барвник.
• Барвник засіб для волосся третього рівня - стійка фарба.

Підфарбовують засіб для волосся

барвник засіб для волосся - рівень перший. Це підфарбовуючі, тонують, засоби відтінків. Завдяки таким засобам можна домогтися певний відтінок, який почне змиватися після 6-8 миття. У них відсутня аміак, перекис водню, тому вони не завдадуть шкоди здоров'ю волосся. Такі кошти в процесі фарбування не проникають глибоко в волосся, а тільки обволікають їх. Завдяки своїй властивості, такі шампуні, бальзами, пінки можна сміливо використовувати в якості експерименту зі кольором, не побоюючись кінцевого результату.

Барвник засіб для волосся першого рівня зробить натуральний колір волосся більш насиченим або ж освіжить колір вже фарбованого волосся . Але, радикально освітлити ваше волосся, така фарба не зможе. Для цього, вам необхідно використовувати стійку фарбу для волосся. Пам'ятайте, що фарба більш довше протримається на освітленому волоссі, тому, необхідно більш обережно вибирати відтінки, особливо фарбованим блондинкам!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!