Обгортання з використанням спіральних водоростей використовується для відновлення й очищення шкіри, тонізує і живить її. В результаті оптимізуються процеси кровообігу і метаболізму, позбавлення від зайвої рідини, відбувається корекція обрисів фігури, наповнює тіло свіжістю і енергією.
Оптимальна така процедура для шкіри тіла сухого типу.

Обгортання з використанням косметичних грязей. Застосування чорних грязей дозволяє провести глибоке очищення шкіри тіла, позбутися від омертвілих клітин, поліпшити регенерацію клітин епітелію, збагатити ваш організм корисними речовинами . Обгортання відбувається шляхом використання так званого «термоодеяла», що має на увазі під собою шар теплої бруду. Отриманий ефект полягає в більш глибокому збагаченні тіла вітамінами і мінералами. Для більш повного і якісного ефекту, в кінці процедури, на тіло наноситься спеціальний терапевтичний крем, дає можливість шкірі отримати додаткові мінеральні елементи з використанням ароматичних масел. Оптимально таке обгортання як лікувальний засіб при запаленнях проблемної шкіри.

Невід'ємною частиною комплексу процедур при догляді за тілом є масаж.
Він дозволяє впливати на весь організм шляхом стимуляції певних ділянок тіла на поверхні, дає загальнозміцнюючий і тонізуючий ефект. Також дозволяє сприяти повноцінній розслабленості тіла і підтримки свіжості і бадьорості в ньому. Завдяки впливу на весь організм, покращує його стан і рівень протистояння захворювань.

Масаж може застосовуватися як розслаблюючий, профілактичний і лікувальний засіб, як сам по собі, так і в комплексі рекомендованих процедур для полегшення і боротьби з хворобами опорно-рухової системи, радикуліту, внутрішніх хвороб, а також остеохондрозу. Крім того корисний при реабілітації після травм різного типу.

Аюрведичний масаж - масаж нетрадиційного типу, виник в стародавній Індії, має безпосереднє відношення до давньоіндійської філософії Аюрведа. Використовується для загального розслаблення всього організму, виконує функцію заповнення м'язового тонусу , Забезпечує позбавлення від залишкових явищ в тканинах м'язів, оптимізує їх роботу і необхідне фізичний стан, сприяє позбавленню від схильності організму до травм при заняттях спортом.

Масаж, спрямований на боротьбу з целюлітними проявами, дозволяє підвищити тонус шкіри, рівномірно розподілити і зменшити шар підшкірної жирової клітковини за допомогою оптимізації процесу кровообігу і поліпшення функціонування процесу метаболізму в шкірі. Проведення масажу супроводжується використанням спеціальних антицелюлітних масел або кремів.

Хіро-масаж супроводжується прекрасним лімфодренажним впливом, сприяє повноцінному релаксу з відчуттям емоційного і фізичного спокою, позбавляє від стресових проявів. Процедура може проводитися як для окремих частин , Так і для всього тіла цілком. Також один з варіантів проведення такого виду масажу є одночасну роботу косметолога і масажиста для досягнення найбільш повного ефекту.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!