Ваша шкіра стала втомленою і млявою , А овал обличчя почав плисти, навколо губ і очей прорізалися ледве помітні, але вже неприємні зморшки ... Тоді ваша шкіра просто посилено вимагає косметики, до складу якої входить вітамін С. У чому ж все-таки справа? Дайте ж своїй шкірі, то, що вона від вас просить!

Лінія для захисту.
Всі ми знаємо, що без кисню немає ніякого життя, але він також і забирає її. Через те що при його участі в нашій шкірі відбуваються процеси руйнування , Які і примушують нас старіти. І без обробки антікоразійним засобом сталева броня будь-якого автомобіля перетвориться, в гору іржавого металу. Що тоді можна сказати про дуже тонкий і досить ніжному тілесному покриві!

Цією неприємності здатний перешкодити вітамін С. Він є своєрідним ангелом-хранителем жіночої краси. Він стоїть на сторожі нашої молодості сам по собі, але також він і допомагає іншим антиоксидантам, таким як вітамінам А і Е , Проявляти свою активність, і захищає їх від окислення.

руйнівні процеси в двійні посилюються при: стресах, недосипання, при перевтомі, а також і через що містяться в їжі, яку ми вживаємо, пестицидів і консервантів. У цей список можна додати деякі ліки, тютюновий дим, а також несприятливі фактори, що приходять до нас з навколишнього середовища.

Ефект як у праски
Термін фотостаріння або світлове в'янення, дуже часто використовують косметологи.
І викликають таке в'янення ультрафіолетові промені з спектра А, так як вони постійно діють на відкриті ділянки нашого тіла, коли ми виходимо на вулицю. В нашій шкірі під впливом сонячних променів, починається апокаліпсис. Через те що ультрафіолетова радіація перетворює всі наші хімічно нейтральні з'єднання переходить в агресивні радикали, а вони в свою чергу починають трощити все навколо.

В результаті такого свавілля, наша шкіра втрачає свою пружність, починає покриватися зморшками, а також пігментними плямами, грубіє і сохне. Саме тому наше обличчя, руки і шия видають свій справжній вік, в тих місцях, що не були прикриті, а ось прикриті одягом, ділянки досить довго залишаються молодими і пружними. Тому починаємо насичувати свій організм вітаміном С, для нормалізації біологічних процесів.

Ефір з життям
При тестуванні всіляких форм вітаміну С на предмет його використання в цілях косметології, багато вчених зупинили свій вибір на жиророзчинні ефірі, який був отриманий при з'єднанні L-аскорбінової кислоти з пальмітинової, яку отримують з пальмового масла.

Через те що його мізерна добавка до молекули вітаміну С не може посилювати антиоксидантного ефекту або ж будь-яких інших цінних властивостей аскорбінки, саме тому може здаватися і зовсім несуттєвою. Але ось це той самий ключик, який перетворює наш вітамін С в найпотужніше антивіковий засіб для зовнішнього застосування при цьому ще і одночасно в найефективніші ліки, яке допомагає зменшувати запальні явища і знижувати ризик розвитку злоякісних новоутворень.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною косметологічний апарат, завдяки якому, Ваша шкіра буде виглядати завжди молодо і красиво!