На превеликий жаль, навіть в нинішні часи, косметологія ще не може стимулювати штучним шляхом, зсередини підтримувати водний баланс. Чи не в стані наша наука посилювати процеси, які відбуваються в нашому організмі за допомогою гіалдуронових кислот, щоб збільшилося надходження води з судин до епідермісу. В наші можливості тільки входить випивати по 1 л. Мінеральної води, в надії на те, що наш організм впорається з таким процесом самостійно.

але, існують два способи в косметології, щоб утримати вологу на поверхні нашої шкіри:

1. Зовнішній щит: на поверхні шкіри створюється щось у вигляді плівки, що допоможе пригальмувати випаровування вологи саме з нижніх шарів епідермісу.

2. Замісна терапія: в речовини, які використовуються для цієї мети, включаються склади, які здатні утримати вологу, і головною метою якого і є - відновлення натурального зволожуючого фактора в роговому шарі. Тільки речовини, які є спорідненими для нашої шкіри, використовуються для такої терапії.

І якими ж механізмами користуються такі зволожувачі, так широко поширені в косметології? Обов'язково треба передбачити сам результат впливу на організм застосовуваного засоби з якимись певними добавками.

Гіалуронова кислота - відрізняється прекрасними якостями. Тільки 1г. такий кислоти здатний перетворити 1 л. води в гель. І при цьому вона має здатність створити на поверхні шкіри якусь плівку, яка перешкоджає виведенню води з глибоких шарів епідермісу. Така кислота створює вологе середовище, при якій відбувається регенерація клітин вашої шкіри і навіть загоєнню деяких видів ран.

Хтозна, - його п олучают з панцирів ракоподібних , Йому властиво створювати точно такий ефект як і гіалуронова кислота, але поступається її силі та активності.

Амінокислоти і шовкові і молочні протеїни - такі речовини здатні створити в'язкі гелі з вологи, що і сприяє на довгий термін утримати вологу. Такі речовини в косметології дуже комфортні і підходять для будь-якої шкіри.

Гліцерин - дуже давнє засіб для зволоження. При його допомозі можна домогтися абсорбції вологи, але треба зауважити і його недолік - він здатний витягати вологу не тільки з повітря і навколишнього середовища, а й з вашої шкіри і навіть з глибоких шарів. З цієї причини вважається що гліцерин зневоднює дерму. Заклик деяких фірм і говорить, що наш продукт краще за всіх, бо в ньому немає гліцерину. Але, поки наука не довела що він шкідливий, тому ще можна це питання і поставити як спірне.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!