Восстанавливаем височно-скуловую зону для избавления от носогубных складок Одним з виражених ознак старіння є носогубні складки. Коли пацієнти вперше звертаються до лікаря-естетист, вони скаржаться на появу носогубних складок. Пацієнтів призводить до фахівця естетичної медицини бажання позбутися від заломів шкіри, тіні навколо носа і рота, які роблять обличчя втомленим. Це проблема вирішувана, але до її усунення потрібно підходити комплексно.

Завдання номер один полягає у відновленні обсягу середньої третини обличчя.

У цій статті ми дізнаємося способи усунення носо-губної складки.

Поява носогубной складки свідчить про втрату обсягу скронево-виличної кістки. Кістки лицьового черепа починають поступово всихати з 27 років.

В результаті зв'язковий апарат перерозподіляється і відбувається провисання м'яких тканин обличчя і їх зміщення донизу. Втрачається чіткість овалу обличчя, а навколо носа і губ формується носогубних складка. Щоб щоки повернулися на своє місце, а складочка зникла, потрібно насамперед заповнити обсяг скронево-виличної області.

В результаті втрати обсягів в області вилиць з'являються не тільки носогубні складки, але і мішки під очима.

Справа в тому, що очне яблуко оточене кругової м'язом особи. Волокна цього м'яза вплітаються в волокна м'язів щік. Під впливом гравітації відбувається опущення м'яких тканин обличчя, слідом за якими опускається нижня порція кругової м'язи очей, за якою розташовується підшкірно-жирова клітковина.

В результаті виходу назовні підшкірно-жирової клітковини утворюється грижа нижніх повік.

Важливо враховувати, що за рахунок відновлення виличної зони в юному віці можна запобігти утворенню гриж нижніх повік.

Етапи відновлення особи
Відновлювати обличчя потрібно поетапно. Потрібно попрацювати насамперед над зниженням тонусу мімічних зморшок, а після цього домогтися поповнення втрачених або генетично відсутніх обсягів в скронево-виличної області.

1. Ботулотоксин
Перший етап відновлення особи передбачає зняття гіпертонусу мімічних м'язів. Якщо ж м'яз буде в напрузі, вона усуне введені філери і всі зусилля виявляться марними.

Виходячи з будови обличчя і його особливостей, лікар може рекомендувати кожному пацієнту ін'єкції в певні ділянки обличчя. Як правило, це міжбрів'ї, лоб і очі.

Через два тижні може знадобитися корекція. Для цього роблять фотографії до і після проведення процедури. Фотографії виконуються в трьох ракурсах: профіль, анфас і кут 45 градусів.

2. Відновлення обсягів
Дуже важливо розуміти, що ви після одного сеансу не отримаєте ідеальні вилиці. Адже тривалість зчеплення філерів з кісткою і сусідніми тканинами становить мінімум два тижні. Період реабілітації закінчується тільки до 21-го дня.

Результати від процедури почнуть проявлятися тільки через три тижні. Після цього буде потрібно огляд лікаря і при необхідності корекція.

Етап об'ємного моделювання займає 2-3 місяці. У цей період відбувається основна робота, а саме збільшення середньої третини обличчя, звуження особи до підборіддя і розширення до скронь.

Результат від проведеного об'ємного моделювання зберігається 1-1,5 року. Якщо процедура на цьому етапі була правильно виконана, то до кінця цього етапу вдасться повністю усунути носогубні складки.

В результаті скупчення великої кількості підшкірно-жирової клітковини нижня частина обличчя ставати дуже важкою.

Ліполітікі здатні усунути обсяг підшкірно-жирової клітковини в районі брилів.

3. Ліфтинг
У тих випадках, коли попередніх методів недостатньо, вдаються до корекції за допомогою ниток. Така підтяжка дозволяє досягти приголомшливих результатів, але, на жаль, тільки на своєму етапі.

Якщо у вас недостатній обсяг в скронево-виличної області, то цей метод вам не підходить, оскільки нитки не буде до чого кріпити.

Нитки точно також як і філери піддаються корекції по закінченню неспецифічногозапалення, яке триватиме три тижні. Ця процедура досить травматична. Пацієнту після цієї процедури потрібен якийсь час для відновлення.

В результаті проведеної процедури ви омолоджує на 2 роки.

Наведені види процедур допомагають усунути носогубні складки і інші ознаки старіння, а також запобігають появі нових за рахунок відтворення обсягів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!