Ваша шкіра втомлюється і потребує відпочинку і особливого догляду точно так же, як і Ви. хоча в медицині немає такого поняття, як «втома шкіри».

Але часом ми помічаємо ознаки втоми на обличчі. Краще з такою проблемою звернутися до косметолога, який допоможе з'ясувати причину і відновити.

А то що шкіра потребує у відновленні, кажуть такі ознаки, як сірість, м'якість, темні кола під очима. Ще часто з'являється набряклість. А в результаті нестачі колагену, шкіра взагалі ставати тонкої, сухий, як-би прозорою, що відразу додає кілька зайвих років. Причому, шкіра вікова може не мати ознак втоми , А молода втомлена шкіра зустрічається досить часто.

Якщо Ви у віці, але Ваша шкіра доглянута, то вона все світитися і навіть зморшки її не псують, а надають певного шарму . Але буває і так, що і в 25 років, молода шкіра може бути втомленою через, наприклад, нічного способу життя. Взагалі на втому шкіри впливають такі чинники, як надмірне перебування на сонці, стрес, алкоголь, куріння, недолік сну, надмірне вживання рідини і солоного на ніч, часті перельоти, нічний спосіб життя, малорухливий спосіб життя і брак свіжого повітря.

Втомлена шкіра, як Ви розумієте, це в будь-якому віці не вирок. Просто вона потребує догляду та харчування. Тому, якими б Ви втомленими були, обов'язково робіть маски, причому кожен день, щоб не запускати шкіру ще більше. Для підвищення тонусу рекомендується вмиватися шматочками льоду, можна заморожувати різні трав'яні настойки . Корисно, також, чергування при умовно холодною і теплою водою, що збільшить приплив крові і підбадьорить Вас.

Якщо Ви звертаєтеся з даною проблемою в салон, то найперша рекомендація для втомленою шкіри - це масаж., Який стимулює кровообіг, вироблення колагену, збільшить матаболізм. Після курсу масажу, шкіра засвітитися, придбає здоровий колір обличчя, підтягнеться і оновиться. Ваш косметолог може порекомендувати і апаратні процедури, що стимулюють вироблення колагену. Одна з таких ефективних апаратних процедур - термоліфтінга . Корисна і біоревіталізація це впровадження сировоток гіалуронової кислоти в глибокі шари шкіри без проколів, завдяки якій у вигляд Вашої шкіри освіжиться і підживити.

Але все це буде тимчасовим, якщо Ви не зміните спосіб життя. Постарайтеся висипатися, їсти більше білкової їжі, бувати на свіжому повітрі, по можливості, прогулюватися перед сном, пити чисту воду (особливо корисно пити дрібними ковтками). Частіше посміхайтеся, радійте, полюбите себе!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступною ціною, у тому числі і для використання в домашніх умовах, що дозволить Вам виглядати завжди молодо і красиво!