Ось приклад масок для боротьби зі зморшками:

* Один жовток яйця добре розтерти з чайною ложечкою рослинного масла, до утворення однорідної маси. Додайте туди трошки свежезаваренного чаю і пару крапель соку лимона. Отриману масу нанесіть на обличчя. Через 15 хвилин змийте маску теплою водою або будь-яким трав'яним настоєм. Така маска розгладить дрібні зморшки, поліпшить кровообіг і зволожить шкіру.

• Розмішайте дрібку солі з двома столовими ложками сметани. Додайте 1 ст.л. сиру і нанесіть на обличчя на 20 хвилин. Зніміть маску ватяним тампоном, попередньо змочивши його в холодному молоці. Дана маска - поживна, зменшує зморшки.
• Візьміть 1ст житнього борошна і змішайте з молоком або міцним свіжозавареним чаєм. Додайте жовток 1 яйця і на 15 хвилин нанесіть на обличчя. Змийте теплою водою. Даная маска живильна, чудово тонізує шкіру.
• У рівномірних пропорціях візьміть подрібнений тисячелетнік, календулу і вівсяні пластівці. влийте трошки окропу до отримання консистенції кашки. Нанесіть на обличчя і змийте водою через 20 хвилин. Даная маска живильна, згладжує дрібні зморшки.

Проти зморшок дуже корисно користуватися плацентарних масками. Такі маски мають ефектом ліфтингу, сприяють активації клітинного дихання, мікроциркуляції крові, стимулюють синтез еластину і колагену, добре зволожують шкіру, зменшують набряклість обличчя і згладжують дрібні зморшки.

колагенові маски показані для в'янучої шкіри. Вони чудово пов'язують воду на поверхні шкіри, пом'якшують її і підтягують.

уповільнення процесу старіння шкіри сприяють додаткові добавки у вигляді вітамінів і амінокислот, а додавання екстрактів трав пом'якшують шкіру і покращують водно-сольовий і кисневий баланс. Гіалуронова кислота сприяє гідробалансу шкіри, утримує воду, стимулює регенерацію клітин шкіри.

В масках проти зморшок особливу роль грають фосфоліпіди - це такі водо- і жиророзчинні біоактивні речовини, завдяки яким наша шкіра стає захищеною від зневоднення. Такі речовини забезпечать проникнення активних речовин, сприяють відновленню порушеного обміну речовин і захисної функції.

У деяких міських проти зморшок міститься біофлавоноїд - речовина, яка входить до складу пігментів. За своєю хімічною природою багато з них дуже близькі до жіночих статевих гормонів, володіють такими властивостями, які характерні тільки для естрогенів.

Стимулюють шкіру фітогормони. Вони також сприяють активізації метаболічного процесу, уповільнюючи цим руйнування колагену. Завдяки фітогормонам можна ефективно відновити водний баланс шкіри.

чудове поєднання - це чергування підтягують і стимулюючих масок проти зморшок з поживними масками.

Ефірні масла в боротьбі зі старінням шкіри.
Не можна вести контроль на процесом старіння за допомогою тільки однієї речовини, тому як старіння є багатофакторним процесом. Наприклад, ефірні масла чудово доповнять комплекс геропротекторні препаратів. Ефірні масла сприяють:

• Активувати репарацію ДНК і стимулювати його синтез.
• Підвищити митотическую здатність клітин шкіри.
• Стабілізувати проникність клітинної мембрани.
• Підвищити антиоксидантну активність.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!