при тривалому впливі УФ-випромінювання , Наша шкіра отримує стрес. Реакція шкіри на стрес - це посилене ділення клітин, що призводить до її потовщення. Все, напевно, вже помітили, що при тривалому впливі сонячних променів і при правильному засмагу, наша шкіра стає щільніше т рівніше. Але, відомо, що тривалий процес спочатку стимулює, а після починає вимотувати захисний механізм. УФ-випромінювання сприяє запуску процесу утворення вільних радикалів . Вони починають атаку на молекули шкіри, при цьому руйнується еластин і колаген, які несуть відповідальність за пружність. В результаті ми маємо різку втрату вологи, настає зневоднення, з'являється сіточка дрібних зморшок. Більш того, зменшується загальна кількість меланоцитів, які здатні виробляти меланін, який відповідає за гарну засмагу. На жаль, залишилися меланоцити продовжують виробляти меланін більш інтенсивно, що призводить до появи пігментації - а це ознака фотостаріння.

Що ж робити, якщо ви провели під сонцем більше часу, ніж передбачено?

важко відмовити собі в спокусі поніжитися на пляжі зайву годину. Треба відзначити, що на превеликий щастя, фотостаріння є оборотним процесом, на відміну від вікового старіння. Шкіру ви можете повернути в здоровий квітучий вигляд. Але це зовсім не означає, що ви можете зловживати сонцем. Під час відпочинку на пляжі не треба забувати про сонцезахисні засоби. Коли ви вибираєте для себе кошти, то зверніть увагу, проти яких УФ променів вони вас захистять. Шкірі на відкритих ділянках тіла , Знадобиться також додатковий захист. Для цього вам необхідно придбати хороші зволожуючі засоби з антиоксидантними властивостями. Завдяки їм, ви можете захистити свою шкіру від появи вільних радикалів. Що б вибрати такий засіб, вам необхідно проконсультуватися з косметологом. Більш того, швидше за все він вам порекомендує пройти курс биоревитализации до відпустки і після нього . Біоревіталізація - це ін'єкція гіалуронової кислоти, яка відповідає за свіжість і пружність шкіри. Її запас різко зменшується під впливом ультрафіолету, що особливо знижується з віком.
добре відновить шкіру також і курс мезотерапії , Курс зволожуючих процедур на професійних лініях гіалуронової, плацентарної кислотою, платиною і золотом.

Завдяки досвіду наших лікарів і досягненням сучасної косметології, ви зможете відпочивати максимально безпечно і комфортно, і вашому спілкуванню з сонцем вже ніщо не завадить!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!