кріотерапія є певною методикою, яка під собою має на увазі вплив на наш організм за допомогою низькою температурою, дана процедура відбувається з метою активізації всього організму. Під час проведення такої процедури температура становить , Доходить до -195 С. В цей час лікар дуже строго нормує час проведення кріотерапії індивідуально для кожного пацієнта.

Швидкий спазм судин , Після якого відбувається розслаблення, і виникає саме через дії низьких температур. Дана процедура має досить позитивний вплив на весь організм, так як вона покращує кровообіг, приводячи до зменшення застійних явищ, допомагаючи організму легко справлятися з щоденними навантаженнями. За доказам вчених стало відомо, що різні поживні речовини, вітаміни і амінокислоти починають надходити в шкіру більш активніше після проведення кріотерапії. І дані впливу сприяють відновленню шкіри. Наша імунна система перезавантажується, а ось ендокринні залози починають працювати набагато швидше і краще.

Кріотерапію варто використовувати , Коли людина відчуває втому, слабкість, коли його турбує неуважність, а також і низька продуктивність.

Коли варто використовувати і застосовувати кріотерапію ?!
За умови того що ви себе погано почуваєте, а також бажаєте підвищити захисні властивості організму, а також хочете позбутися від ВСД, вам слід застосувати кріотерапію.
Найчастіше кріотерапію використовують для того, щоб зменшити поява шкірного жиру, прискорити розсмоктування інфільтратів, звузити пори і поліпшити тонус організму, розгладити зморшки і зняти стрес.
Дуже часто кріотерапію застосовують в дерматології, для того щоб допомогти пацієнтам вилікуватися;
1. від дерматитів;
2. від екземи;
3. від акне;
4. від псоріазу;
5. від різних запальних захворювань.
дану процедуру використовують і для лікування волосся: при випаданні волосся, при алопеції, і при поганому зовнішньому вигляді волосся.

Протипоказання до лікування низькими температурами, використовуваними в кріотерапії:
До протипоказань відносяться важкі захворювання, які можуть вимагати невідкладної допомоги: захворювання серцево-судинної системи і тромбози. А ще при вірусних захворюваннях не слід застосовувати кріотерапію.

Дії кріотерапії ...
Організм кожної людини реагує на різке зниження температури, активізуючи в цей час всі захисні системи. Організм, формує здатність до боротьби з різними несприятливими впливами.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" наданий величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, які допоможуть Вам виглядати завжди красиво і молодо!