neodimoviy-lazer.jpg З появою неодимового лазера почалася нова ера в косметології. І це не перебільшення. Апарат застосовується для епіляції, ліпосакції, лікування акне, видалення татуажу, лікування судинних захворювань, видалення шрамів і рубців, з метою підтяжки обличчя і омолодження. На основі неодимового лазера вчені розробили безліч лазерних методик естетичної медицини.

Принцип роботи неодимового лазера
Під час роботи лазера, промені частково поглинаються меланіном і оксигемоглобіном. В результаті вибірково видаляються судини і руйнуються волосяні фолікули. Енергія, яка виходить від лазера, поглинається меланіном, тому вона без зусиль проникає в тканини.

Зручність неодимового лазера полягає в можливості впливу на певну ділянку. Це досягається за приводу не розсіювання променів.

Відмінною особливістю неодимового лазера виступає його потужність і довжина світлової хвилі.

Промінь лазера здатний проникати на глибину до 6-8 мм.

Тому він знайшов застосування не тільки в косметології, а й в медицині. На апараті можна регулювати довжину і потужність променів.

Розглянемо, які процедури можна проводити на неодимовому лазері:
1. Епіляція.
Під час процедури епіляції неодимовий лазер впливає на судини, а не на меланін. Судини живлять волосяний фолікул, тому епіляцію можна проводити навіть на світлому і рудому волоссі. Для порівняння, олександритовий лазер, який застосовують в косметології, допускається використання виключно на темному волоссі.

2. Процедури по омолодженню шкіри.
Під час процедур по омолодженню лазер прогріває колагенової-еластинових волокна. Завдяки цьому досягається підтяжка шкіри і підвищується її тонус. Прикладом лазерного омолодження виступає процедура Fraxel.

3. Видалення татуювань і перманентного макіяжу.
Унікальні властивості апарату дозволяють справлятися з безліччю проблем, включаючи видалення татуювань. Видалення відбувається за рахунок здатності лазерного променя впливати на пігмент. Він дробить його на частинки.

4. Лікування судинних захворювань
До судинних захворювань належать: купероз, гемангіома, розацеа. Для усунення судинних зірочок і розширених судин на місце обробки наносять охолоджуючий гель.

Через цей гель проходить світловий імпульс. Під впливом лазерного променя судини зменшуються, і колір шкіри ставати природним.

5. Видалення шрамів і рубців
Якщо застосовувати неодимовий і ербітовий лазер ви можете повністю позбутися від рубців. Неодимовий лазер дозволяє зробити рубець більш гладким, а колір - світлим. В результаті він ставати менш помітним. Застосування ербіевого лазера стимулює вироблення колагену, який запускає оновлення шкіри.

Також неодимовий лазер активно застосовують для лікування акне, виведення пігментних плям, лікування вугрового висипу.

Особливості виконання процедур на неодимовому лазері
Процедури, що проводяться на неодимовому лазері абсолютно безболісні. Пацієнт під час впливу лазера відчуває лише тепло на оброблюваній ділянці. Після проведення процедури місце впливу червоніє. Але ці почервоніння проходять через кілька годин після виконання процедури.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!