Всі на боротьбу з лупою!

Як позбутися від лупи в домашніх умовах? По-перше, зверніть увагу на спеціальні шампуні проти лупи. Ті, що продають в аптеках набагато ефективніше. Для того щоб зрозуміти, допомагає він вам чи ні, достатньо двох тижнів. Під час процедури митися волосся, на кінчики волосся рекомендується нанести реп'яхову олію . Шампуні, призначені на боротьбу з лупою, сильно іссушівают кінчики волосся, і вони можуть почати ламатися. Необхідно намочити волосся, змастити їх кінці реп'яхову олію, і тільки після цього нанести шампунь проти лупи. Коли ви будете намалювати їх вдруге , То використовувати вже масло не потрібно. Не треба переживати, що ваші волосся залишаться жирними. Під час миття, шампунь стікає по всій довжині волосся і змиває зайвий жир. Кінчики ваші волосся будуть під маслом як в капсулі, і тому не втратять вологу.

Для того щоб шампунь допоміг вам позбавитися від лупи, ви повинні обов'язково намалювати їх два рази поспіль. Після того, як вдруге намилити волосся, залиште його на волосся на пару хвилин, і тільки після цього їх добре вимийте. Такий шампунь потрібно використовувати кілька разів в тиждень, курсом в один місяць. По закінченню цього терміну, ви вже його зможете застосовувати один раз на тиждень, щоб підтримати позитивний ефект. Просто його потрібно чергувати зі своїм звичайним шампунем. Крім цього, ви можете скористатися народними засобами проти лупи. Після чергової процедури миття, ви можете обполіскувати своє волосся відварами з трав. Про те, які відвари підійдуть для вашого волосся, ви зможете дізнатися ТУТ.
трав'яні відвари приносять не тільки позитивні результати , А й ефективно зміцнюють волосся, роблять їх блискучими і м'якими. Дуже ефективний результат дає хлібний настій. Для того щоб його приготувати, вам потрібно залити хліб окропом, дати настоятися 20 хвилин. Після цього, злити воду через сито і використовувати його для завершення доглядають процедур.
Для того, щоб ви могли позбутися від небажаних гостей у вигляді білих пластівців, при цьому ще й закріпити отриманий результат, вам потрібно якомога частіше мити свій гребінець господарським милом, особливо ту, яка зроблена з натуральної щетини . Кожні півроку міняйте свій гребінець. Таке правило діє і в тому випадку, якщо лупи у вас немає. Боротися з нею допомагає і дарсонвалізація. Про цю процедуру ви можете дізнатися, почитавши статтю «Рости, коса, до п'ят. Або як позбутися від випадання волосся? На сайті «Сонячні руки».

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!