контурна пластика є в наш час найбезпечнішою альтернативою пластичної операції. Контурна пластика допоможе вам значно поліпшити овал вашого обличчя , А також позбутися від багатьох мімічних зморшок і добре омолодити шкіру.

контурна пластика укладає в собі введення розроблених препаратів спеціально до складу, яких ввели гіалуронова кислота під шкіру обличчя. Як вже відомо, гіалуронова кислота , Є компонентом, який природний для нашої шкіри, який допомагає робити шкіру значно пружною і більш зволоженою. Саме тому, що вводиться під нашу шкіру гіалуронова кислота не викликає алергій.

Відразу після ін'єкції настає омолоджуючий ефект . Сама процедура триває тридцять хвилин.
Гіалуронова кислота є такою речовиною, яке знаходиться в нашій шкірі і в тканинах будь-якої людини на нашій планеті. Служить вона каркасом, який допомагає утримувати величезну кількість води.

Вона ж по праву може вважатися головним предметом для гордості в сучасній косметології, що і подарувала нам таку унікальну систему процедур.

Під час використання контурної пластики досить швидко і зауважте зовсім безболісно у вас зникають мімічні зморшки, відбувається значний ліфтинг шкіри нашого особи. І такі чарівні перетворення просто напросто не потребують хірургічного втручання. Контурна пластика обличчя допомагає усунути навіть такі проблеми на шкірі, які раніше було неможливо практично прибрати навіть за допомогою пластичної хірургії .

для омолодження нашої шкіри косметологи розробили медичні спеціальні препарати, які йдуть на основі гіалуронової кислоти:
1. Restylane;
2. Perlain;
3. Juvederm;
4. Surgiderm.
- Restylane (Рестилайн)
Застосовується тільки для контурної пластики нашого особи. Використовується для розгладження зморшок, також для корекції багатьох дефектів, які залишилися після травм, виправляє асиметрію обличчя, і збільшує обсяг губ.
Цей препарат повністю безпечний.
- Perlane (Перлайн)
Був створений для наповнення глибших шарів нашої шкіри. Виправляє носогубні складки, використовується для наповнення обсягу губ, і для формування припухлостей (що з'являються на підборідді, вилицях). Цей препарат має властивість найдовше перебувати в наших тканинах.
- Juvederm (Ювідерм)
У ньому міститься висока концентрація гіалуронової кислоти, сильно відрізняється від препарату Ювідерм, який був проведений у Франції. Ефективність омолодження після цього препарату зберігається до восьми місяців.
- Surgiderm (Суржідерм)
В основі цього препарату також лежить гіалуронова кислота, але вона в цьому препараті виготовлена за особливою технологічній обробці, яка захищена окремим патентом.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!