пілінг - це альтернатива пластичної хірургії. хімічний пілінг - це швидка регенерація шкіри. Після його впливу, наша шкіра виглядає свіжою, здоровою і молодшою.

хімічний пілінг характеризується впливом хімічними агентами на поверхневі і середні шари шкіри.
Хімічним пілінгом називається пілінг з використанням органічних кислот.
особливо часто використовують органічні кислоти , Такі як піровиноградна, молочна, фруктово-гліколева, які використовують при поверхневому пілінг. Тріхлоруксуную кислоту використовують при глибокому і серединному пілінгу.

Вплив кислотою на середні і поверхневі шари шкіри сприяють забезпеченню рівномірного відлущування шарів відмерлих клітин, стимулюючи синтез еластину і колагену. Результат цієї процедури - це виникнення молодих клітин, що сприяє омолодженню шкіри.

Основні види пілінгу зазвичай розрізняють за глибиною проникнення - глибокий, серединний і поверхневий.

Поверхневий пілінг.
Для застосування поверхневого пілінгу використовують гліколеву кислоту. Її концентрація, на початковій стадії становить 25%, а на кінцевій - 70%.
За назвою пілінгу стає ясно, що він застосовується тільки на поверхневому шарі покриву шкіри. Такий вид пілінгу повністю безпечний, і при його застосуванні, ніякої анестезії не потрібно. Така щадна процедура шкіри, додасть їй свіжий вигляд, а якщо його використовувати регулярно, то і результат буде неперевершений.
поверхневому пілінгу не властиво травмувати шкіру. Ми спостерігає протягом години тільки її легке порозовеніе.

Серединний пілінг.
Його суть полягає в застосуванні трихлороцтової кислоти. На її основі, препарат здатний проникнути в серединні шари дерми, покращуючи відтінок шкіри, розгладжуючи зморшки і пігментні плями. Цей вид пілінгу - це ефект омолодження! Протягом трьох днів шкіра збереже червонуватий відтінок, після чого всі омертвілі клітини починають отшелушиваться. При такому пілінг потрібно тиждень домашнього відпочинку, щогодини спостерігаючи за тим, як ваша шкіра стає оновленою, здоровою і чистою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!