Всі жінки, незалежно від віку і статусу хочуть виглядати красивими. Індустрія моди прогресує в цьому напрямку з кожним роком все більше і більше. І нікого вже не здивуєш уколами краси, які, за твердженням косметологів, повертають молодість і красу. Але не всі жінки кидаються у вир з головою і погоджуються на цю процедуру, деякі все ж мають на цей рахунок сумніви. Не зовсім правильно твердження, що подібні уколи прибирають зморшки , Правильніше буде сказати, що вони ведуть боротьбу зі старінням шкіри і, відповідно із зморшками.

Для видалення мімічних зморшок, особливо у верхній частині особи, косметологи використовують таку процедуру, як ботокс. Такий препарат, як гіалуронова кислота, використовують для видалення носогубной складки. Також уколи ботокса застосовуються і для невеликого коректування особи і для лікування потовиділення. Ботокс, разом з Диспорт замечательнейшим чином справляються із зморшками навколо глас і на лобі. Препарат діє таким чином, що через зняття напруги м'язів, методом нервово-м'язової блокування .

Для глибокого зволоження шкіри, повернення їй еластичності , Кольору і тонусу користуються різноманітними видами мезотерапії, найефективніший вид якої - біоревіталізація. Дана процедура включає введення гіалуронової кислоти в найглибші шари шкіри, в результаті чого вона сильно зволожується і провокує розкладання вищесказаного кислоти в організмі. Це кілька дрібних уколів на поверхні особи.

Контурна пластика відрізняється від мезотерапії тим, що передбачає заповнення зморшок особливими гелевими засобами. Такі кошти косметологи ще називають філери. Таку процедуру треба робити кілька разів. ін'єкцію вводять строго під зморшку або складку. Даний метод допомагає при коригуванні губ, і ефективність буде помітна протягом приблизно півроку, а результат можна побачити буквально на наступний день. У будь-якому випадку, не варто забувати, що у кожного індивідуальна особливість організму. Тому і ефект може бути різним. Хоча ускладнень зазвичай після уколів не буває, краще звертатися до сертифікована і перевіреним фахівцям.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку, за допомогою якої виконувати будь-які косметичні процедури буде набагато зручніше і легше!