Всё что нужно для проведения восковой депиляции. Воскова депіляція (як її ще називають - васкінг) є найпростішим, доступним і максимально швидким способом позбавлення від неестетичного волосся на тілі. Дана процедури надана на сьогодні практично в кожному салоні краси. Популярність і затребуваність васкінга (воскової депіляції) викликана цілим рядом безперечних переваг, а власне:

1. Висока ефективність. Ваша шкіра після проведення процедури воскової депіляції залишиться гладкою від 7-ми до 21-го дня (чим довше ви будете вдаватися до процедури воскової депіляції, - тим довше зберігатиметься ефект).

2. Абсолютна безболісність. Видалення небажаного волосся на тілі здійснюється без наявності дуже хворобливих відчуттів, навіть в делікатних зонах. Для людей, у яких спостерігається чутлива шкіра пропонуються спеціальні засоби для ретельної підготовки шкіри до процедуру, а також спеціальні засоби, що використовуються після проведення процедури васкінга. Така спеціальна косметика зводить до мінімуму абсолютно всякі неприємні відчуття під час процедури, а також після неї.

3. Дуже швидкий кінцевий результат. Воскова депіляція (васкінг) є однією з небагатьох унікальних косметологічних процедур, яка може порадувати миттєвим кінцевим результатом. В цілому дана процедура займає дуже мало часу, приблизно двадцять - тридцять хвилин буде цілком достатньо, щоб ваші руки, ноги і пахвові западини виглядали дуже красиво і доглянуто.

4. Доступність для всіх. Ціна даної процедури доступна великим колом клієнтів. Крім цього, у кожного бажаючого клієнта є можливість придбати все що необхідно для проведення воскової депіляції (васкінга) і здійснити дану процедуру в спокійних домашніх умовах, тим самим заощадивши на оплаті праці досвідченого косметолога.

Проведення васкінга без косметолога.

Можливість робити самостійно воскову депіляцію (васкінг) є найбільш вирішальним фактором у виборі самого відповідного способу позбавлення від небажаного волосся на тілі. Васкінг є одним з небагатьох варіантів, який не тільки доступний за вартістю, але і дуже простий у використанні. Вам буде достатньо всього лише 2-х відвідувань процедури васкінга в салоні краси, щоб повністю зрозуміти для себе, як же самостійно робити воскову депіляцію. А також з тим визначитися, що ж необхідно для депіляції воском.

Прилади й матеріали, потрібні для проведення васкінга доступні за своєю вартістю, а знайти їх можна в будь-якому косметологічному спеціалізованому магазині.

Звичайно ж не виключено, що ваші найперші спроби самостійного васкінга будуть не вдалими. Однак тут найголовніше не панікувати і в буквальному сенсі через кілька спроб у вас все вийде. Ви і самі зможете тому здивуватися, як насправді все легко і просто. Перший раз, фахівці рекомендують видалити волосся на ногах в області до колін, оскільки тут вам буде найзручніше призвичаїтися правильно наносити і надалі видаляти віск.

Що потрібно для проведення воскової депіляції.

Для того, щоб процедура васкінга в домашніх умовах для вас пройшла також ефективно, легко і швидко, як в спеціалізованому салоні краси вам буде потрібно придбати всі потрібні витратні матеріали для васкінга, а також спеціальний апарат - який називається воскоплав, який розплавить ваш віск до оптимально підходить температури.

У найпершу чергу, вам обов'язково потрібно визначитися з воском, який би будете надалі використовувати. Може бути вам буде потрібно придбати кілька видів воску для депіляції, щоб визначиться з вибором.

Так як. Теплий віск створений спеціально для видалення небажаного волосся на руках і ногах, його можна сміливо використовувати і для пахвових зон. Однак основне його призначення - це видалення небажаного волосся на більш великих ділянках тіла.

Гарячі віск застосовують для видалення волосся в зонах зі збільшеною чутливістю, таких як, - пахвові западини, область бікіні.

Для процедур депіляції з теплим воском вам буде потрібно ще і папір для зняття воску. Для домашнього варіанту процедури депіляції воском необхідно купувати папір, яка вже порізана на смужки. Не купуйте папір в рулоні, так як з нею вам буде дуже не зручно працювати.

Якщо ви вибрали теплий віск в банку, вам буде потрібно ще і шпатель для його подальшого нанесення, фахівці рекомендують купувати одноразові дерев'яні шпателі.

Для проведення зручного васкінга в домашніх умовах краще віддавати свою перевагу теплому воску в Катридж, так як виконувати процедуру депіляції з таким воском, особливо новачкам, вкрай легко і зручно. В даному випадку вам не буде потрібно купувати шпателі.

Якщо ви вирішили видалити небажане волосся в області бікіні, тоді краще купувати гарячий віск. Його особливість полягає в дуже швидкому висиханні, а це значить більш міцному захопленні волосків, тому ймовірність пропущених волосків майже повністю відсутня. Після свого висихання гарячий віск стає дуже еластичним, не кришиться, не ламається, і за допомогою цього його дуже легко зривати, без використання паперу. В даному плані гарячий віск найбільш зручний в своїй роботі, на відміну від теплого воску для проведення депіляції.

Для нанесення гарячого воску необхідно купити шпателі, які представлені в декількох варіантах: вузькі, широкі і універсальний варіант. Вузьким шпателем дуже зручно наносити віск на обличчі для видалення вусиків, наприклад, над верхньою губою.

У повній залежності від того, який саме ви вибрали віск, робиться і вибір воскоплава. Для гарячого воску вам буде потрібно баночний воскоплав, до речі, в такому воскоплаве можна плавити теплий тип воску в банках.

Однак, якщо ви є новачком і в перший раз вдаєтеся до процедури васкінга в домашніх умовах, тоді фахівці рекомендують купити касетного типу воскоплав, який спеціально розроблений для того, щоб розігрівати теплий віск в Катридж.

Також фахівці рекомендують вам купити спеціальні косметичні засоби, за допомогою яких воскова депіляція (васкінг) буде найбільш комфортною. Це різноманітні гелі та спреї, до проведення депіляції, а також масла і гелі після проведення депіляції.

Всі вище перераховані кошти і апарати для проведення васкінга ви зможете купити в нашому спеціалізованому магазині «Укрсалон». Тут ви зможете знайти абсолютно все, що необхідно для проведення воскової депіляції (васкінга).

Всім удачі!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!