самим неприємним з усіх недоліків можна вважати друге підборіддя . Запитайте - чому? Та тому, що він найпомітніший. Локонами ви можете замаскувати відстовбурчені вуха, талію, при необхідності, затягнете корсетом, косметика впорається з прищиками, а якщо проблема з ногами, то на допомога прийде довга спідниця . А ось що ж робити з подвійним підборіддям, хіба що носити жабо, та й то ...

Медики стверджують, що «друге підборіддя» - це надлишок м'яких тканин в області підборіддя. Якщо вас це заспокоїть, то даною проблемою страждають майже всі жінки і в усі часи. Тому і накопичилася купа порад і способів позбутися від цієї неприємності.

Звідки він береться?

За час спостереження вдалося виявити основні причини появи «подвійного підборіддя».

Зайва вага. Тут всі коментарі зайві. Навіть найпростіші коливання у вазі можуть викликати появу небажаного підборіддя. Якщо у жінки зріст 165 см, досить 3 кілограми зайвої ваги, а для більш високого зросту такі проблеми можуть початися після 5-7 кілограм зайвої ваги. Між іншим, навіть різке скидання ваги іноді провокує появу другого підборіддя, з тієї причини, що розтягнулася шкіра не зможе швидко скоротитися і почне провисати.

Вік. Після 25 років інтенсивно починаються зміни шкіри і почнуть проявлятися ознаки фотостаріння. Поступово починає руйнуватися колаген, що повністю відповідає за каркас особи. Втрачаючи свою пружність і еластичність , Шкіра почне обвисати, а наявність зайвої ваги, тільки посилить картину.

Неправильне положення голови. Звичка ходити з опущеною головою, сутулитися, читати лежачи на спині або ж працювати з ноутбуком в ліжку. Неправильне положення голови завжди викликає поява складок, які з часом почнуть обростати жировим прошарком.

Гормональні проблеми. Впливають на подвійне підборіддя особливо ті проблеми, які за останній час почали себе активно проявляти. Це може стати причиною появи даної неприємності навіть у 16- річних дівчаток. Поява підборіддя провокує і вагітність, так як в організмі з'являються гормональні зміни. Такі підборіддя можуть піти тільки в тому випадку, якщо цією проблемою зайнятися серйозно.

Що робити?

Всі методи боротьби можна розділити на три групи.

1. Оздоровчо-профілактична, вона ж домашня . Така методика включає в себе найпростіші і нехитрі операції, які повністю доступні будь-який з нас в домашніх умовах. Особливо добре підходить для жінок до 35 років, хоча не можна говорити про те, що іншим вона не допоможе.


2. Салонно косметологічні методи рекомендують жінкам, кому вже за 35. У будь-якому косметологічному салоні ви зможете отримати процедури на будь-який смак. ці процедури можна зробити за допомогою косметологічного обладнання. Сюди входить вакуумний масаж, професійний масаж, фототерапія, ін'єкції ліпотіческіх препаратів, мезотерапія. Це звичайно коштує не дешево, але у тих, хто не курить і веде здоровий спосіб життя, ефект можна зберегти надовго. Наступний раз вам достатньо буде відвідати клін6іку мінімум через 6 місяців.

3. Хірургічна ліпоксація, підтяжка шкіри. Найрадикальніший метод, як за вартістю, так і за ефективністю.


Вправи для другого підборіддя

Ми хочемо вам запропонувати кілька простих вправ, які вам знадобляться як в профілактичних цілях, так і для боротьби з уже з'явилися другим підборіддям. Виконувати ви їх зможете в будь-який час, навіть тоді, коли ви сидите за комп'ютером в офісі. Дані вправи дуже добре позначаються на м'язах шиї, прекрасно покращують кровообігу голови.

• Голову нахиліть вліво, щелепа притисніть до лівого плеча. Зафіксуйте це положення. Точно так повторіть в праву сторону. Так робіть 10 разів.
• Сядьте рівно. Голову нахиліть назад настільки, наскільки зможете. Рот закрийте. Так долічіть до 10 і поверніться у вихідне положення. Так повторюйте 5 разів.
• Притисніть своє підборіддя з силою до грудей і так відвідайте 7 секунд. Повторюйте цю вправу 10 разів.
• Прикладіть долоню до чола, таким чином, як буд-то ви хочете закинути голову назад. М'язи шиї повинні чинити опір долоні. Таку боротьбу вам слід продовжувати 10 секунд і так повторювати кілька разів. Зараз долоню перемістіть на потилицю, і все це виконайте в зворотному напрямку.
• Підкладіть кулаки під підборіддя. Відкриваючи рот, робіть опір рук. Висуньте мову назовні настільки, наскільки зможете і в такому положенні долічіть до 10. Ця вправа повторіть 7 разів.
Відтягніть нижню губу вниз настільки, наскільки це можливо. Ви відчуваєте, як напружилися ваші м'язи? У такому положенні зафіксуйте на 3 секунди і повторити 7 разів.
• Точно так виконайте з нижньою губою, тільки на цей раз тягніть її вгору.
• Закиньте гололву тому, при цьому нижню щелепу висуньте вперед і вгору, як ніби ви хочете кінчиком губи дістати кінчик носа. Так повторіть 7 разів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!