Ви, напевно, не один раз собі задавали питання, чому січеться ваше волосся? А все дуже просто - їм не вистачає поживних речовин і вологи. А ще ви, напевно, дуже часто використовуєте фен, праску для вирівнювання волосся , Або плойку. Не виключений і той факт, що ви часто піддаєте своє волосся фарбування або хімічної завивки. Що потрібно робити в такому випадку, якщо ваше волосся пересушені і посічені кінчики?

купити косметику

слабкий і волосся, що січеться потребує спеціального догляду. Для цього вам в першу чергу, необхідно придбати шампунь, в складі якого є лецитини, вітаміни групи В і кераміди. Якщо у вашому шампуні до того ще й виявиться екстракт персика, ромашки, шавлії, подорожника, мигдалю, авокадо і паростки пшениці, то це ще краще .

Візьміть собі за правило, що після кожного миття волосся вам необхідно скористатися бальзамом і кондиціонером. Балуйте своє волосся масками, які допоможуть наситити ваше волосся вологою і вітамінами. Якщо ви користуєтеся плойкою або праскою, то не треба забувати, перед використанням, захистити волосся з пеціально засобами для укладання волосся.

пийте вітаміни

Якщо волосся січеться, то це може бути і результат неполадки всередині вашого організму = ослаблений імунітет, авітаміноз. Тому, в свій раціон необхідно включити молочні продукт и, яйця, рослинне і вершкове масло, капусту, горіхи, злаки, морепродукти, жирну рибу, оливки, хурму, гарбуз і моркву.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!