Не секрет, що будь-яким кремом для обличчя користується кожна жінка. Крем є важливою складовою комплексу засобів для догляду за шкірою обличчя: він ефективно живить, зволожує, бореться з ознаками старіння або має протизапальну дію - залежно від призначення. іноді в процесі використання крему виникають проблеми , Наприклад, алергічні реакції, погіршення стану шкіри або неефективність обраного кошти. Причина таких проблем - неправильний вибір крему або його неправильне використання.

щоб підібрати відповідний крем необхідно визначити тип шкіри. Виділяють такі типи: суха, нормальна, жирна і комбінована шкіра.

Наносячи крем на обличчя, рухатися потрібно по так званих масажних лініях, щоб уникнути розтягування шкіри. Робиться це так: на лоб наносять крем від центру до скронь; від крил носа до вилиць; від підборіддя до кінчика вуха.

Обов'язково звертайте увагу на склад крему . Наприклад, недавно з'ясувалося, що, входять фруктові кислоти в складі крему можуть викликати сверблячі висипання на шкірі, що важко піддаються лікуванню. Чим вище концентрація фруктових кислот, тим небезпечніше засіб. До речі, після перебування на сонці негативний вплив фруктових кислот посилюється. Позначаються фруктові кислоти терміном «Альфагідрокіслоти» . Виявивши це слово в складі обраного крему, забудьте про його купівлю.

Спірним компонентом досі є гліцерин. Він прекрасно зволожує і пом'якшує шкіру, але він же здатний закривати пори , Сприяти втрат вологи і приводити до сухості шкіри, що, звичайно ж, парадоксально.

У підборі косметичних засобів все індивідуально. Щоб зробити остаточний вибір, необхідно спробувати, і подивитися, чи підходить саме Вам це засіб. Відчуваючи крем на собі, будьте вкрай обережні і уважні: при перших же негативних реакціях необхідно припинити його використання. Зверніться до дерматолога, якщо негативні реакції не проходять протягом декількох після виходу з обігу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!