Помаранчевий колір тіней. З першого разу, ви, звичайно, не дуже зрозуміли, але як це не дивно, до такого кольору відносять колір шампанського і сонячно-золотистий колір, який прекрасно підходить до зелених і карих очей, особливо якщо у дівчини світла шкіра обличчя. Тим, у кого шкіра смаглява, краще підбирати більш насичені відтінки - золотисто-шоколадні.

Рожевий колір тіней . Чудовий колір безтурботності і щасливою молодості. Він прекрасно поєднується з зеленими очима, особливо якщо ви підкреслите вилиці тим же кольором рум'ян. Не потрібно боятися ефекту заплаканності, якщо ви вирішите підкреслити нижню повіку підведенням або сріблястим олівцем. Він здатний нейтралізувати трошки враження від рожевого відтінку.

У серпанку. сьогодні про чень модним вважається «димчастий погляд» . Його ви зустрінете у всіх знаменитостей. Це найпростіший і широко поширений спосіб виділитися з натовпу, при цьому всіх вразити своїм поглядом. Для того щоб ви змогли повністю створити такий ефект, користуйтеся пудровим тінями глибинних квітів, починаючи від сірого і до чорного. У комплекті у вас повинен бути м'який чорний олівець і кілька аплікаторів, для того щоб ви змогли повністю розтушувати ефект. Якщо раптом вийде трохи сильніше , Чим би вам цього хотілося, то ви можете присипати зверху жовтою пудрою. При цьому ніяк не можна користуватися яскравою помадою. Якщо ви хочете, щоб все звертали увагу на ваші очі, то краще за все губи покрити звичайним блиском.

Зелений колір тіней. Він прекрасно підходить зеленооким дівчатам. Натуральний колір очей ви можете вигідно відтінити, якщо додасте ще трошки сріблястих ноток.

Червоний колір - колір агресії і пристрасті. Його можна прирівняти хіба що з чорним лаком, який спочатку впливає відлякують, а потім, без нього вже нікуди. Червоні тіні потрібно ретельно розтушувати по всій поверхні століття, можна навіть додати трошки сріблястою нотки, тоді ваш погляд буде залучати і манить. Не потрібно забувати про чорну підводці. Для того щоб уникнути ефекту заплаканих очей, добре фарбуйте свої вії.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!