вищипування брів верхнього контуру.
Наші брови не семерична. Дві брови зазвичай не мають однакової форми, так як і дві сторони нашого особи мають, визначені особливості. Але, не дивлячись на це, ми можемо отримати асиметричне вищипування . Для цього знадобиться невелике дзеркало і не потрібно дивитися на себе, в той час як ви формуєте собі брови. Для того щоб побачити своє обличчя потрібно використовувати досить велике дзеркало.

Колір брів і волосся повинні мати певне поєднання. Це має велике значення, коли ви фарбуєте своє волосся в інші відтінки. Крім того волосся можуть сивіти швидше ніж брови. Коли брови темні, але рідкісні, то зазори між ними будуть сильно виділятися. Тонування або відбілювання брів є нескладною процедурою в порівнянні з фарбуванням голови. Тому цим можна не нехтувати.

Потрібно враховувати той факт, що татуйовані брови виглядатимуть жорстко, та й колір у них рідко буває правильним і татуювання не тьмяніють, тому цього краще не робити.
Коли ви підфарбовувати свої брови тушшю або олівцем необхідно враховувати певні правила. При фарбуванні брів не потрібно торкатися шкіри обличчя. Лінія брови не повинна бути у вигляді рівної риси, штрихи повинні бути легкими і імітувати волоски. Підфарбовувати брови потрібно намагатися проти росту волосся. Якщо у вас рідкісні брови, то їх потрібно фарбувати тушшю по напряму зростання волосся.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!