запах лимона сприяє збільшенню сил. Пахощів чудового квітки троянди полонить і чарує. Вплив запахів і ароматів і є ароматерапія, одна з древніх практик самовдосконалення, яка здатна стимулювати один з первинних і потужних провідних шляхів до головного мозку.

Прийнято вважати, що аромати ефірних масел полегшують стреси. Головний біль і безсоння . Ароматерапії під силу змінити і поліпшити настрій. Запахи здатні відправити в мозок сигнали, які стимулюють фізичну і розумову реакцію .

Якщо говорити про голод, то саме аромат здатний викликати почуття потреби в їжі. В ході проведених досліджень, вдалося виявити, що аромат бананового, яблучного і м'ятного ефірного масла притупляє потреба до їжі і сприяє зниженню ваги. Учасники отримали спеціальні інгалятори, через які виконувалася доставка ароматів ефірного мозку до нюхових нервах.

Використання ефірних масел

* Ефірне масло виготовляють з хімічної речовини, отриманого з квітки або інших рослин. Кілька способів використання ефірних масел:

• Одну краплю ефірної олії необхідно змішати з 3 краплями основного рослинного масла (жожоба, мигдалю, оливкового або абрикосових кісточок) У продажу можна також знайти готові суміші ефірних масел для масажу.
• 3-5 крапель ефірної олії капніть в аромалампу, аромакурітельніцу, дифузор або на тканину. Аромат масла заповнить всю вашу кімнату.
• Для створення генератора ароматичного туману, необхідно влити в побутової зволожувач 100 мл води і 20-30 крапель ефірного масла. Перед застосуванням спочатку уважно прочитайте інструкцію до приладу. Його конструкція ожжет і не передбачати такі експерименти.

Майте на увазі, що ароматичні свічки не є настільки ефективними, тому як віск сприяє ослабленню аромату.

Змішування ефірних масел

Ефірні олії можна купити в аптеках, в магазинах особистої гієни і етнічних магазинах. Крім цього, ароматична масла можна купити також в Інтернет-магазинах.
Для певної мети ви можете купити готову суміш, але можете їх зробити і самостійно, тільки при цьому, для кожного окремого масла застосовуйте окрему піпетку.
Всі ефірні масла, а також їх суміші потрібно зберігати в пляшечках їх темного скла. У тому випадку, якщо пляшка має щільну кришку, то таке ефірне масло буде у вас зберігатися до 2 років.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!