нам хочеться звернути увагу прекрасної половини людства, на захист грудей під час інсоляції. Ультрафіолет може вплинути на чутливість ареоли грудей, тому як під ніжною шкірою ореоли приховані багато нервові закінчення і залоз. Деякі з них впливають на вироблення гормону, який бере участь в регуляції розподілу меланіну. Саме тому, вплив фотохімічного процесу може вплинути не тільки на зовнішній вигляд і чутливість ореоли, але і на здоров'я жінки. Тому при засмагу на пляжі або в солярії використовуйте стикини - захист від засмаги. Вони дуже практичні в застосуванні, не створюють відчуття дискомфорту, не залишають контурів.

мініатюрні стикини - захист на родимки, захистять від впливів ультрафіолету.
Малок то з жінок дозволять собі вийти на вулицю без макіяжу. По крайней мере, хоча б завдасть живильний крем на обличчя. Існує одне залізне правило - за годину до початку сеансу очистіть шкіру від парфумерії, щоб убезпечити себе від можливої алергії. У солярії дозволяється використовувати тільки спеціально призначену косметику, яка, по-перше, повинна бути якісною, відповідно, і дешевий. У нас на ринку з'явилося дуже багато видів косметики, але, на жаль, не у кожної з них висока якість. Косметика для засмаги в солярії сприяє активізувати процес засмаги, а якщо ви будете використовувати дешеву і неякісну косметику, але станеться рівно навпаки - засмага ляже нерівно, процес активізації сповільниться. Дешева косметика при цьому ще і призводить до передчасного старіння шкіри і закупорці пір.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!