У теплий період року ми активно користуємося різними кремами, тому як розуміємо, що активна сонячна енергія здатна завдати шкоди нашій шкірі. Однак, з настанням холодів, багато чи продовжують користуватися тими ж засобами, або ж зовсім припиняють турботу про шкіру. І зовсім даремно. Адже холодно набагато більш руйнівними діє на нашу шкіру, ніж сонце, тому в холодну пору року наша шкіра потребує подвійний захист.

Проблема полягає якраз в правильному виборі крему . Адже, виходячи на вулицю, шкіра піддається стресу від зміни температур між приміщенням і вулицею. Тому використання захисних кремів просто обов'язково для будь-якого типу шкіри, особливо для сухої і чутливої.

Морозне повітря і вітер позбавляють вашу шкіру необхідної вологи. Крім цього, з віком ваша шкіра втрачає можливість зберігати вологу, значно зменшується активність клітин шкіри. На зміну стану шкіри впливають багато факторів - використання неякісних косметологічних засобів, занадто часта глибока чистка шкіри і багато інших.

Основні проблеми, на які наражається наша шкіра в зимовий період - е то надмірна сухість і втрата еластичності. Тому дуже важливим етапом буде підбір правильного засоби для догляду за шкірою в зимовий період. Важливо мати НЕ зволожуючий крем, а захищає від негоди, сухості і лущення шкіри.

Одним з найважливіших компонентів можна вважати масло авокадо. Воно допомагає відновити водний баланс шкіри. Масло ослинника сприяє регенерації шкіри , Відновленню вітамінних запасів. Вітамін Е, який присутній в кремах по догляду за шкірою, сприяє відновленню клітин шкіри, захисту їх від шкідливого впливу навколишнього середовища і харчуванню шкіри. Таким кремом можна користуватися цілий рік, як в зимовий, так і в літній час.

Важливо не тільки знати потрібні для шкіри компоненти кремів, ні і правильно ними користуватися. Адже для різного часу доби так само слід підбирати різні крему.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!