В цьому році якась нескінченна була зима , Стрімко пройшла весна, швидко пролетіло літо. І не за горами знову довга зимова пора, з приходом якої майже все в живій природі йде в сплячку.
А ми-то продовжуємо жити, працювати, стежити за собою. Людина для власного комфорту винайшов різний опалювальні пристосування в своїх оселях. Для теплоти тіла і голови є теплий одяг, на ноги - тепла і комфортна взуття, на руки рукавички і рукавиці.

Тільки шкіра довгий час була абсолютно не захищеної, але прогрес не стоїть на місці, і сьогодні є маса способів підтримки в найкращому вигляді шкіри обличчя, не залежно від пори року.
П
оскольку з приходом холодів все процеси сповільнюються, ми не залишаємося осторонь. У сплячку, звичайно, ми не лягаємо, як ведмеді і їжачки , Але відчуваємо певний дискомфорт. Це, крім холоду, і короткий світловий день, і брак сонця, і авітаміноз, і брак свіжого повітря. Природно, організм відчуває певний стрес, в зв'язку з вище сказаними факторами.

Перепад температур на вулиці (холод, вітер, мороз) і в приміщенні (пересушене повітря) мають не дуже хороший вплив на шкіру, в першу чергу особи, але потім і тіла.

Нормальна температура людини повинна бути, незалежно від погодних умов, 36,6 градусів. Для збереження цієї температури, шкіра вдається до допомоги двох механізмів.

По-перше, кровоносні судини, під дією холоду звужуються, щоб не допустити переохолодження. І навпаки, щоб не перегріватися, коли жарко, судини розширюються, відводячи зайве тепло.
При слабких судинах, не можна примусово робити контраст, а то потім доведеться лікувати купероз - сітку синього і червоного кольору.

По-друге, при регуляції температури , Допомагають потові залози. Влітку, до речі, волога втрачається повільніше, ніж взимку. А сальні залози, завдяки яким створюється своєрідний природний крем, не справляються з поставленим завданням. Це призводить до того, що жирна шкіра взимку ставати нормальною, нормальна - сухою, а суха - надчутливої і дратівливою.

Тому, щоб мати менше проблем зі шкірою, її треба перед виходом на вулицю захищати. На незахищеному особі погіршується кровообіг, падає рівень зволоженості, сповільнюється обмінний процес, повільніше відбувається оновлення клітин. Тобто шкіра стає стягнутої, старої, блідою, змученої, лущитися. А значить треба «одягати» її в спеціальний крем, який повинен дозволяти їй дихати, але в той же час оберігати від зовнішніх негативних факторів. Головна функція косметичних засобів в холодну зимову пору -протекторная, це повинна бути як би своєрідна захисна плівка.

Любіть себе завжди, незалежно від часу доби і пори року, не забувайте дбати про себе, адже ВИ цього варті!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних процедур молодості і краси!