Ще стародавні цілителі змогли відкрити цілющі властивості, якими обдарувала природа глину. Навіть в античності шанувальники і шанувальниці краси використовували постійно глину в косметології. Особливе місце на сьогоднішній день в косметології відведено більш активної зеленої глині.

Так як саме зелена глина є вологою в'язкою масою темно-зеленого кольору, такий забарвленні вона зобов'язана оксиду заліза, дуже часто її беруть, як правило, за основу для приготування багатьох косметичних засобів. Дуже часто цей вид глини входить до складу масок, а також кашок для компресів і живлять обгортань. У ній міститься багатющий комплекс мікроелементів, які насичують її, тим самим вона володіє чудовим абсорбуючим властивістю. І воно просто незамінне при відновленні гідробалансу нашої шкіри, а також для нормалізації обміну речовин. Найчастіше саме зелена глина часто виступає в ролі очищувача і пом'якшення для шкіри обличчя. При всьому вона має заспокійливі бактерицидними властивостями, і просто чудово знімає будь-які подразнення шкіри.

Зеленная глина була наділена вбираючими і підсушують ефектами, також здатна значно покращувати кровообіг. Ще зелена глина відмінно пом'якшує і підтягує шкіру, допомагаючи тим самим розгладжувати зморшки. Маски, які йдуть на основі даної глини, здатні до досить глибокому очищенню, до відмінного звуження розширених пор особи, і до нормалізації роботи всіх наявних сальних залоз, а також до усунення блиску і до омолоджуючий ефект. Зелена глина стала незамінною при догляді за волоссям, які були обтяжені лупою.

Під час проведення процедури обгортання, всі компоненти зеленої глини, потрапляють на нашу шкіру, і насичують легкозасвоюваними речовинами, які її живлять. А ось антисептичні, заспокійливі, протизапальні і детоксицирующие компоненти допомагають стимулювати мляві обмінні процеси, які протікають в шкірних клітинах. Основним компонентом зеленої глини є оксид заліза, він своїм чудесним чином збагачує шкіру киснем.

А ось дренажний ефект від даної глини, при обгортанні досягається шляхом додавання до складу маски активних мінеральних морських компонентів, водоростей і ефірних масел. Зелена глина є в наш час природним природним стимулятором для регенерації клітин нашого організму, який допомагає зберігати молодість.

Беручи ванни із зеленою глиною, ви отримаєте просто чудовий засіб повного абсолютного розслаблення, який зніме втому, пом'якшить вашу шкіру, а також глибоко очистить шкіру і організм від шлаків і токсинів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!