безперечно, з числа кращих сучасних пілінгів можна вважати ретиноєвий або «жовтий пілінг. Ця процедура з'явилася в косметології пару років тому, але відразу вирвалася в лідери і тримає свій статус серед усіх інших видів пілінгу, які проводять в Європі і Америці.

жовтий пілінг

ЖОВТИЙ ПІЛІНГ: Показання до застосування - гіперпігментація, фотостаріння, глибокі і дрібні зморшки, постакне.

Жовтий пілінг прийнято вважати щадить хімічної процедурою , Яку можна проводити навіть влітку. Дану процедуру можна проводити і на молодій шкірі, що важливо для молодих дівчат, які проживають в сучасному мегаполісі.

Жовтий пілінг відновлює популяцію клітин Лангерганса, стимулює синтез епідермальних ліпідів, нормалізує процес кератинізації і диференціювання епідермоцітов, стимулює ангіогенез, активізує синтез основної структури дермального матриксу. Завдяки даним процесам поліпшується реепіталізація тканин, відбувається комедонолітичну і себостатіческую дію.

- Основна перевага процедури «жовтого пілінгу» - це те, що він прекрасно працює на всіх видах шкіри: на потовщеною, тонкої і чутливої.
- Наступне його гідність - короткий реабілітаційний період. Даний період триває всього 2 дні, тоді як у інших процедур пілінгу - мінімум тиждень. У даній процедурі все швидко гоїться, тому жовтий пілінг ще називають «пілінгом вихідного дня».
- Третє гідність «Жовтого пілінгу» - немає протипоказань і побічних дій. До ускладнення не приводить навіть сонячний день, що цілком ймовірно після інших видів пілінгу. Тому «жовтий пілінг» можна проводити круглий рік, не роблячи перерву на літні канікули.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!