Якось, по телевізору, по новинах промайнула така новина, що Гвинет Пелтроу зробила, напевно, самий сміливий вчинок у своєму житті, просто зізнавшись, що бразильська депіляція є запорукою для її сімейного щастя. І відразу ж почалося ... Ця процедура знайшла просто фантастичну популярність . Але все, же я вважаю, що деякі речі варто тримати в повному секреті такі, як, наприклад, номер телефону вашого персонального майстра по депіляції .

Казковий вид ...
Розкішні груди бажано б ще й четвертого розміру, довгу гриву шовковистих кучерів, лялькові вії, а ще міцні нігті і наявність ідеальної форми ... Потрібно просто переконати саму себе в тому, що саме такою красунею, ви були завжди. Тоді і всі інші не зможуть запідозрити, що ваш бюст був пригвинчений хірургом, а ось шевелюра приблизно раз на півроку оновлюється новими накладними пасмами, і навіть вії облагороджені хутром норки, а також і нігті які регулярно нарощуються в кращих салонах. Саме в цьому прагнення до повної досконалості похвально. Але все, же про всяк випадок варто заховати свої старі фотки від кавалера. І пред'явіть їх тільки тоді, коли він вирішить запитати, на кого ж все-таки схожий ваша дитина.

школа мистецтв .
Що ж насправді штовхає жінку на експерименти зі зміною кольору свого волосся? Напевно, рухає ними: мода, сивина, або просте бажання відчути себе блондинкою, яка переслідує їх ще зі шкільних часів ... Таких причин може бути дуже, багато. І варіантів фарбування, порадують ще більше! І якщо новопридбаний відтінок , Який ліг вдало на ваш колір, просто так і хочеться відразу ж залишити за собою. Якщо ще й при цьому ваш коханий зізнався, що все життя мріяв про жінку, у якої буде медова шевелюра! Секретом вам стане таємне відвідування власного колориста приблизно кожні два тижні.

постійно на бойовому посту .
Зауважте, що обговорювати з партнером свою дієту - це є зовсім несексуально! Та ще й не зовсім розумно. Уявіть собі, якщо він раптом стане фантазувати на тему - Що ж буде з вашою фігурою, якщо вам дати волю є все, що захочеться ?! І якщо ж ваш кавалер, заходячи до вас на чашечку чаю або кави, і приносить з усією турботою коробочку з убивчими для вашої талії тістечками, терміново відмовляйтеся! Але при цьому варто бути делікатною і з грандіозною вигадкою. Можете просто кокетливо зізнатися йому, що і так є солодкою жінкою. Ну, якщо ваше побачення проходить в ресторані, то можете, сміливо замовляти всі страви які йдуть з листям салату.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!