1. Займатися домашніми справами, пранням, прибиранням.

2. Працювати за комп'ютером. У разі, якщо ваші нігті довгі, то прямо нігтями - на клавіатурі клавіші м'які, і ваші нігті не піддаються пошкодження при натисканні на них.

3. Куріння не вплине на колір ваших нігтів, якщо вони будуть покриті базовим покриттям.
4. Відвідувати сауну, басейн, солярій, лазню. Тільки не відвідуйте такі заклади відразу після процедури нарощування. Гелеві нігті теж реагують на перепади температури, тому краще утримуватися від холодного басейну відразу після сауни.
5. Заняття спортом. Існують такі види спорту, де незручно проробляти вправи з довгими нігтями - це волейбол і т.д.
6. Знімати і одягати контактні лінзи . Нарощені нігті не є гострими, тому ніяких незручностей вони вам не можуть принести.
7. Носіння рукавичок. Залежно від розміру довжини доведеться купувати відповідні рукавички.
8. Догляд за руками.
9. Застібати блискавки, замочки. Спочатку вам буде трохи незручно, але звикнувши, для вас не складе особливих труднощів.
10. Нарізати моркву, картоплю і т.д. Такі нігті просто неможливо відрізати ножем, але все таки слід бути обережним, щоб не пошкодити верхнє покриття.
11. Брати копійки з рівній поверхні. Такі руху проробляти можливо, але все таки дуже важко.
12. Користуватися смс-ками на мобільнику. Тут кожен має свій досвід набору, і це все залежить тільки від власниці нігтів.
13. Приймати підлягає ванну (див. П. 4).
14. Натискати на кнопки домофону, ліфта, двері. Тут знову все залежить від власниці таких нігтів і її методі. Неможливо натискати нігтями, тому як можете собі нанести досить таки хворобливу травму.
15. Гортати журнали або інші сторінки.

Природно, що існує величезна маса таких речей, які можна виконувати з нарощеними нігтями, але ми для вас вибрали основні, які зустрічаються дуже часто на життєвому шляху. Може бути, що я вас трохи і налякала, особливо в останніх пунктах, і багато хто з вас можуть подумати, що такі нігті це дуже незручно. Але, повірте, це зовсім не так. Ви мені не вірите? Запитайте у тих, хто вже ними користується не один місяць.


У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можетепріобресті за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!