кутикулою називається досить тонка, але при цьому щільна шкірка, яка знаходиться навколо нігтьової пластини у кожної людини. На цю «анатомічну деталь» ми стали більш звертати свою увагу з того моменту, як стали займатися манікюром. Видалення кутикули дозволяє надати нашому нігтя трохи подовжену форму, в тому числі і більш акуратний вигляд.

Але буває таке, що кутикула стає дуже грубої і ще розростається, і зрозуміло, що це сильно псує весь зовнішній вигляд і змушує кожного з нас все частіше і частіше замислюватися про її видалення. Але саме тут виникає певний замкнутий круг: чим частіше видаляємо шкірку навколо нігтя, тим швидше вона наростає.

Догляд за кутикулою за порадами фахівців?
Кутикула спочатку призначена для захисту нігтьової зони від того щоб під неї не потрапляла інфекції. Через це будь-які агресивні дії на кутикулу приведуть до більш інтенсивного її росту. Саме тому фахівці рекомендують роботу по дому проводити в рукавичках.

дуже грубо виконаний манікюр , З травмами кутикули, призводить до огрубеванію надалі даної зони нігтя. Манікюр варто проводити більш дбайливо, а найкраще, якщо ви будете звертатися за допомогою фахівців в даній сфері.

Попередити огрубеваніе кутикули можна, для цього вам знадобитися щодня втирайте в дану область масло рослинного походження. Розглянемо, які ж з них найбільш ефективні в догляді за своєю кутикулою.
• Оливкова олія. Завдяки містить в ньому інтенсивним компонентів зволоження - сквалену, то саме оливкова олія відмінно гальмує різні процеси ороговеванія нашої шкіри.
• Масло з кісточок персика. Чудово зволожує, живить, в тому числі усуває лущення і сухість шкіри.

Рекомендується наносити щодня крапельку масла на кожну нігтьову пластину і після цього втирати його в кутикулу. При регулярному застосуванні таких масел то шкіра нашої кутикули стане менш вираженою.
Трава з ромашки і череди відмінно пом'якшує шкіру рук і знімає всі мають запалення. Для цього вам буде необхідно приготувати теплий настій з даних трав, з додаванням в нього морської солі. Далі просто занурте свої руки на кілька хвилин. І потім вже можете висушити їх і приступити до манікюру! Всіма відомо, що размягченную кутикулу набагато легше видалити або ж відсунути.

Манікюр без використання ножиць.
Вже дуже давно існують на ринку косметології кошти, які чудово живлять, в тому числі і пом'якшують шкіру навколо наших нагідок, але також і видаляють кутикулу. Кошти, призначені для догляду за кутикулою, дозволяють зробити манікюр без застосування ножиць. І тому цей манікюр називається не обрізним. Застосування таких засобів дозволяють без особливих зусиль утримувати свої ручки в порядку.

Для того щоб була можливість розчинити надлишок шкіри кутикули будуть необхідний досить активні компоненти. У засобах, які застосовуються вдома, активні компоненти представлені у фруктовій або молочної кислотах. А ось професійні рідини для видалення кутикули мають в своєму складі достатньо сильно агресивний склад: лугу, а також кислоти.
користуємося правильно засобами для кутикули.

Перед тим як ви завдасте кошти для видалення кутикули, шкіру навколо них буде необхідно очистити. Після чого по одній краплі наносите даний засіб на підставі кожного нігтики.

далі кутикулу не обрізають , А просто зрушуєте. Використовуємо для цього лопаточку для відсунення кутикули, знімаємо її надлишок і якщо необхідно виправляємо наявні нерівності. Після повного виконання манікюру, засіб варто добре змивати.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і отлічнго якості!