Актуальные тенденции в маникюре 2017 Що здатне підняти жінці настрій, як не гарний манікюр? Стильний, яскравий, оригінальний, сміливий вид нагідок завжди привертає увагу і не залишить їх володарку в тіні. Коли жінка залишає салон краси з новим манікюром, вона відчуває себе королевою. Який манікюр буде актуальний в цьому році можна дізнатися з цього огляду.

У цій статті читачам пропонується вісім цікавих варіантів манікюру 2017 року.

Манікюр-рамка
Подібний дизайн виглядає дуже стильно і цікаво. Він підійде впевненим у собі дівчатам і жінкам, які не бояться виділятися і бути в центрі уваги. Однак такий дизайн нігтів підійде далеко всім формам. Найбільш вдало він буде виглядати на нігтях витягнутої форми - прямокутної або мигдалеподібної. Також подібний манікюр буде добре виглядати на довгих нігтях. Що стосується інших форм нігтів, то на них він буде виглядати вкрай неакуратно і робити візуально ніготь коротше.

геометричний манікюр
Такий дизайн манікюру в волю дозволяє розгулятися фантазії. Можна використовувати всі геометричні фігури: квадрати, овали, кола, смужки, прямокутники, ромби. Головне разом втілити це геометричне диво на нігтики у вигляді цікавого дизайну. Цікаво виглядатимуть смужки і фігури контрастні за кольором. Але не варто занадто захоплюватися, адже достаток геометричних фігур на нігтях є ознакою несмаку.

стемпинг
Стемпинг є справжньою знахідкою для тих, хто любить швидкий дизайн і не хоче багато часу витрачати на виконання манікюру. Він дозволяє виконати будь-який візерунок, навіть якщо ви не сильні в малюванні. За допомогою стемпінга вдається зробити різноманітний візерунок, використовуючи для цього спеціальні інструменти.

дзеркальний манікюр
Ще один тренд манікюру - це дзеркальний дизайн. Не так давно любительки такого дизайну використовували різні підручні засоби, щоб наблизити дизайн до дзеркального. Зараз у продажу є достатня кількість порошків, які дозволяють домогтися ідеального дзеркального покриття.

градієнти
У цьому сезоні буде актуальний омбре, градієнт, бите скло, місячний і французький манікюр. Ці види манікюру об'єднані в один тому, що все вже давно знаю що це таке, тому не потрібно окреме подання. До того ж це безперечні лідери індустрії, які полюбилися багатьом представницям прекрасної пола.Поетому ці вже всім відомі варіанти дизайну, деякі з яких стали класикою, входять в рейтинг манікюрів 2017 року.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!