Саме Німеччина вважається батьківщиною апаратного педикюру. У нашій країні педикюр такого типу став розвиватися порівняно недавно, але навіть за такий короткий час придбав шанувальників, так як виробляються, м'який вплив оптимально підходить для ніг з проблемами. За допомогою використання таких апаратів для педикюру можна безболісно позбутися від багатьох неприємностей , Таких як мозолі, нігті, що вростають, але також і тріщини на п'ятах.

апаратний педикюр майстри проводять без замочування і розпарювання ніг - це дуже важливо при обслуговуванні клієнтів, які мають грибкові ураження нігтьової пластини, хворих на цукровий діабет, і у тих, хто страждає порушеннями кровообігу. У випадках таких проблем можуть бути встановлені обмеження на використання води. У педикюрі такого типу для розм'якшення шкіри використовуються спеціально розроблені препарати, що володіють кератолитическими властивостями. Майстер спочатку завдає, розм'якшити, після цього насадками обробляє шкіру, мозолі і натоптиші, а ще й місця між пальцями, в тому числі і всі важкодоступні при педикюрі класичного вигляду місця. Мозолі видаляються безболісно, так як використовується висвердлювання спеціальним бором, не зачіпаючи шкіру, яка знаходиться навколо мозольного кореня.

Досить високі обороти в роботі такого обладнання, але також насадки, з різним діаметром дозволяючи майстру, враховуючи всі фізіологічні особливості шкіри (для грубої шкіри використовують насадки з абразивом більшого розміру, а ось для остаточної проведеної шліфування - тільки з дрібним), рівномірно обробляючи шкіру на стопах клієнта. Недоліком даного методу є тільки та обставина, що майстер, який погано володіє такими необхідними інструментами, може заподіяти більше шкоди. Також варто враховувати, що людям з тонкою пластиною нігтики даний метод не завжди підходить.

Після того як доведеться дана процедура епідерміс наростає набагато повільніше і рівномірно, шкіра на стопах стає гладкою і досить довгий час зберігає свою еластичність. При проведенні шліфування шкіри насадками майстер впливають на рефлекторні зони, відбувається мінімальний точковий масаж, який покращує загальне самопочуття клієнта.

За допомогою використання педікюрного обладнання також майстер зможе обробляти тріщини на стопах. За умови, що тріщини глибокі тоді майстер попередньо обрізає краї, після цього і зашліфовиваются насадками. В кінці даної процедури, наноситься мазь, для лікування визначені проблем. Тріщина після цього швидше затягуються.

Є й проблема вростання нагідок , З якої дуже часто зустрічається майстер педикюру. Апаратний педикюр дозволяє вирішити проблему радикальніше, ніж похід у хірургічний кабінет. Після того як майстер педикюру проведе розм'якшення нігтьової пластини Размягчитель, область обробляється борами для стоншування вростаючого краю, в тому числі і безболісного видалення за допомогою використання спеціальними щипцями.

Багато проблем доставляють кожній людині розрослися нігтьові пластини, в процес вони тиснуть на поблизу лежать м'які тканини і в процесі болять при ходьбі. Використовуючи металеві насадки, майстер повністю прибирає потовщення, після чого білим каменем зашліфовивается нігтьова пластина.

За допомогою застосування обладнання для педикюру можна обробляти область навколо самої бородавки, зовсім не зачіпаючи її. Технологія проведення педикюру за допомогою апарату дозволяє обробляти нігтики, уражені різними видами грибка. Клієнт, приходячи до майстра для обробки всіх ураженого ділянок нігтики, далі за призначенням лікаря-мікології проводиться лікування за допомогою мазей. Тим самим прискорюючи процес необхідного лікування вже уражених нігтів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!