Новітньої модною новинкою в декоративній косметиці є оксамитовий, кашеміру і вельветовий манікюр . Дана тенденція в манікюрі з'явилася відносно недавно, але вже зараз вона має безліч прихильниць. І зрозуміло тепер чому досить багато дівчат тепер задають питання, як же робити це чудо у себе вдома. Складнощів, насправді, зовсім немає, вам знадобляться спеціальні матеріали і трохи терпіння.

Що необхідно для оксамитового або ж вельветового манікюру:
- База для лак;
- Фініш-гель для того щоб можна було створити липкий шар або ж простий безбарвний лак;
- Широка кисть;
- Спеціальний засіб, яке складається з частинок вовни, бавовни, а також віскози;
- Лак, що підходить під колір флока (засіб, що складається з частинок віскози, бавовни, а також вовни);
- Маска на обличчя, яка захистить від попадання флока в ваші дихальні шляхи;

При проведенні такого манікюру Ви зможете використовувати вже готові набори для проведення оксамитового манікюру. У спеціалізованих магазинах ви без особливих зусиль знайдете їх.
Вибираючи флок, зверніть свою увагу на розміри крупинок: вони можуть бути досить великими, при цьому роблячи манікюр більш об'ємним, або ж дуже дрібними, і просто додадуть вашому манікюру м'якості, а також ніжності.

Робимо даний манікюр самостійно:
Спочатку готуємо свої нігті. Даний манікюр дуже впадає в чужі очі, і навіть дуже маленькі вади буде на увазі. Проведіть чистку, довжину нігтя варто залишити зовсім короткою і бажано, щоб форма була квадратної. А ось на довгих нігтях такий манікюр як оксамит виглядає дуже незграбно і неакуратно. За умови того що ви зовсім не бажаєте розставатися з довгими нігтиками, то просто використовуйте флок з дуже дрібними частинками.

У виборі кольору обмежень немає: підбирати можна як сміливі відтінки, темніші, а також пастельні тони. Але різноманітність кольорів запам'ятайте, буде недоречно. Не варто фарбувати свої нігтики в шаховому порядку з використанням різних лаків, і не робіть безіменним палець відмінним від інших. Трохи пройдіться ацетоном по нігтьової пластини, тільки після цього ви можете приступати до самого манікюру. Наносите базове покриття, далі в два шари наносите кольоровий лак. І дайте йому добре просохнути.

Далі наносите один шар фініш-гелю і поки засіб він не висох, посипайте ніготь флоком. Фініш-гель варто наносити дуже ретельно, для того щоб не було «прогалин» в манікюрі. Далі ви зможете ніготь повністю обмокти в даний засіб. Частинки придавлюйте акуратненько до поверхні, щоб щільно прилягали. По закінченню кілька хвилин, широким пензлем видаляєте зайві частинки з боків і по краях, усуваючи можливі нерівності.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і отлічнго якості!