Зізнайтеся чесно, хто з вас не мріє про міцні і міцних нігтях, у яких ідеальна форма, про таке манікюр, який може протриматися стільки, скільки вам це знадобиться, про лаку, який не втрачає свій вигляд до тих пір, поки не набридне? Скільки протримається манікюр чи педикюр після того, як ви вийдете з салону? Напевно, максимум тиждень! І то в тому випадку, якщо ви будете всю домашню жіночу роботу робити тільки в рукавичках і ходити тільки в шкарпетках. І, погодьтеся, перед яким небудь важливим заходом, ваш гарний лак викине який-небудь фокус, який зіпсує вигляд вашого манікюру. А нарощені нігті? Вони теж відшаровуються і ламаються, вимагають постійну корекцію! Не можу забути вид нігтів однією з моїх знайомих після процедури зняття акрилу. У них був виснажений вигляд, вона взагалі не могла нічого робити, тому, як вони були дуже ламкими, реагували навіть на воду. У той час я собі сказала, що ніколи в житті не зроблю нарощування, а буду пестити свої природні нігті, нехай навіть вони не ідеальні.

Я дотримувалася цієї думки буквально до недавнього часу, поки не дізналася про нову процедуру нарощування нігтів біогелями. Така новинка з'явилася в нашому центрі краси Balance Club буквально недавно, але прихильників у неї вже назбиралося чимало.

Недарма ж вона носить назву «нарощування і зміцнення», тому як за допомогою даного гелю у вас з'явиться можливість не тільки наростити нігті, а до того ж ще й зміцнити свої власні. Цей биогель володіє унікальною структурою - вона пориста і містить до 50% протеїну . Нігті здатні під таким гелем не тільки дихати, а й прекрасно харчуються. Власна нігтьова пластина під таким гелем відростає рівно, при цьому залишається здоровою і міцною. Унікальність такої процедури полягає в тому, що вона не вимагає спилювання нігтьової пластини ні до нанесення гелю, ні в процесі його зняття, тому як такий гель дуже легко знімається спеціальним складом, не завдаючи при цьому ніякої шкоди натуральним нігтям.

Більш того, в палітрі биогеля налічується до 80 відтінків кольору! Такий манікюр здатний протриматися кілька тижнів. У разі, якщо підібрати нейтральний колір гелю, то про педикюр і манікюр можна не турбуватися кілька тижнів. Такий гель не має властивостей до розтріскування, не відшаровується, і спокійно може витримувати тривале перебування у воді. Такі нігті виглядають повністю натурально, а ваш секрет буде відомий тільки вам і вашому майстру.

Особисто я перевіряла, що педикюр і манікюр «BIO SCULPTURE GEL з гідністю витримує тритижневе перебування на березі моря. А зняла я його тільки тому, що вже набрид колір. Одним словом - мрії збуваються!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете придбати за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!