Така процедура досить довгий час користується популярністю серед персон слабкої статі в незалежності від віку. До процедури даного типу вдаються, для того щоб підкоригувати нігтики, наприклад, і якщо у вас від природи слабкі і дуже тонкі нігтики, також якщо у вас зовсім немає можливості зробити красивий і хороший манікюр. Тому навіть перед особливим урочистою подією, або відповідальним днем дана процедура просто відмінний спосіб, який допоможе привести наші ручки і нігтики в повний порядок. Нарощування прекрасно поєднується з акваріумних дизайном, з класичним френчем і об'ємними малюнками, які прикрасять будь-який образ. Давайте забудемо про проблеми з нарощуванням! Як не крути, деякі види нарощування досить погано позначаються на наших натуральних нігтики. Так як нігтьова пластина під штучним матеріалом починає відчувати дефіцит кисню, ламатися і розшаровується. І для того щоб не так сильно травмувати нігтик, варто дати їй можливість трохи відновитися, обов'язково знадобиться регулярний відпочинок, саме тому час від часу знімати штучний ніготь. Але в наш час настільки страхітливі нюанси, що пов'язані з нарощуванням нігтів, залишилися в минулому, через те що велику популярність в наш час набирає нарощування биогелем яке має назву Bio Sculpture Gel, даний засіб має значні переваги перед іншими матеріалами. Біогель - цілком нову зброю для милих персон слабкої статі. Майстри манікюру і нарощування на сьогоднішній день все частіше пропонують своїм клієнтам косметичну процедуру, яка зміцнює нігтьову пластину за допомогою биогеля або їх корекцію.

біогель - це цілком нове слово в дизайні нігтьового майстерності. І напевно це єдиний в світі, більш унікальний пластичний гель, який виготовлений з натуральної смоли тіксового дерева, що росте в Південній Африці. Властивості даного гелю допомагають йому бути більш корисним і зовсім нешкідливим. Засіб такого типу формує природну, але також і більш гнучку, заодно і неламкий нігтьову пластину, що буде служити, протягом довгого часу, причому, не пошкоджуючи при цьому натуральний ніготь. Корисні властивості від використання даного биогеля Фахівці помітили, що біогель гіпоалергенний і не токсичний. До складу, якого входить протеїн, що давно відомо, як речовини, які сприяють зміцненню і харчуванню нігтя, також він є шаром між гелем і самим нігтиком, зводячи шкідливий вплив від використовуваного матеріалу до мінімуму. Процедура з нанесення і зняття биогеля Укріплення нігтьової пластини за допомогою використання - процедура цілком делікатна, що вимагає акуратності, але також точності. Процедура абсолютно нешкідлива, тому що при ній ніготь не травмується. Також у вас не буде необхідності наносити будь-які агресивні або ж хімічні розчини для зняття старого шару гелю або гель - лаку. Потрібно для цього лише спеціально розроблена рідина, що пом'якшить старий шар, після чого він з легкістю віддаляється. Варто врахувати і те, що ви зможете забути про очікування, коли ж, висохне лак: біогель, ще й під ультрафіолетом, висихає буквально за дві хвилини. Нігті, що були укріплені за допомогою биогеля, вони зовсім нічим не відрізняються від натуральних, при цьому їм не потрібен відпочинок. Головним достоїнством гелю - є його еластичність. І в ситуації, коли ніготь точно б зламався, нігтик, який зроблений з биогеля лише трохи погнеться. Жінки, яким подобаються свої нігті, але зовсім не влаштовує їх ламкість, найчастіше відбувається розшарування при досягненні певної довжини, застосовують биогель для зміцнення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!